Udostępnij:

I liga: Zagłębie wygrało w derbach Dolnego Śląska

W jedynym piątkowym spotkaniu ósmej kolejki I ligi Zagłębie Lubin wygrało z Chrobrym Głogów 1:0 w derbach Dolnego Śląska. Jedyną bramkę strzelił Krzysztof Piątek, który 9. minut wcześniej pojawił się na placu gry.

W 40. minucie gospodarze byli blisko strzelenia bramki, ale piłka po strzale Papadopulosa trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Sławomira Janickiego. Tym samym pomarańczowo-czarni przerwali passę trzech zwycięstw z rzędu.

12.09.2014, godz. 19:00 Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów (0:0)
Gol 74' Krzysztof Piątek
zolta kartka yellow card Łukasz Piątek, Michal Papadopulos, Krzysztof Piatek - Michał Ilków-Gołąb, Krzysztof Ulatowski, Michał Michalec

Zagłębie: Konrad Forenc - Djordje Cotra, Jarosław Jach, Lubomir Guldan, Jakub Tosik, Aleksander Kwiek (65' Krzysztof Piątek), Łukasz Piątek (58' Sebastian Bonecki), Jarosław Kubicki, Adrian Błąd, Michal Papadopulos (85' Damian Kowalczyk), Arkadiusz Woźniak

Chrobry: Sławomir Janicki, Michał Michalec, Michał Ilków-Gołąb, Łukasz Bogusławski, Adam Samiec, Karol Danielak, Mateusz Hałambiec, Krzysztof Ulatowski (69' Damian Ałdaś), Dominik Kościelniak (74' Jakub Chrzanowski), Łukasz Szczepaniak (81' Rafał Figiel), Damian Sędziak