Rozgrywki reprezentacyjne

Euro 2024: Słowenia 1-1 Dania skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (16.06.2024)

Pierwsze spotkanie w grupie C zakończyło się podziałem punktów. Reprezentacja Słowenii zremisowała 1:1 z Danią.

Słowenia 1:1 Dania: podsumowanie

W Stuttgarcie byliśmy świadkami niesamowitego spotkania z udziałem dwóch równorzędnych reprezentacji. Goalkeeperzy stojący po obu stronach mieli bardzo dużo roboty. W pierwszej części spotkania z dobrej strony zaprezentował się Jan Oblak, ale to nie uchroniło Słowenii od utraty bramki. Po 17 minutach reprezentacja Danii objęła prowadzenie po bramce zdobytej przez Eriksena. Utrata bramki nie wpłynęła na grę Słoweńców, którzy dążyli do zdobycia bramki wyrównującej. Ta sztuka udała im się w 77 minucie po trafieniu Janzy, piłkarza Górnika Zabrze.

Słowenia 1:1 Dania – Skrót Meczu