Aktualności

Euro 2024: Portugalia 0-0 k.3:0 Słowenia skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (01.07.2024)

Portugalia po emocjonalnych rzutach karnych pokonała Słowenię dzięki świetnej dyspozycji Diogo Costy.

Portugalia 0-0 k.3-0 Słowenia: podsumowanie spotkania

Portugalczycy zdecydowanie przeważali w pierwszej połowie spotkania. Momentalnie przejmowali piłkę kiedy znajdowała się ona pod nogami przeciwnika. Cristiano Ronaldo brakowało kilku centymetrów aby wykończyć akcję. Wyróżniali się także Vitinha i Cancelo. Wraz z upływem czasu Portugalia miała jednak coraz mniej z gry. Słowenia doprowadziła do dogrywki, gdzie najpierw Cristiano Ronaldo po wywalczonym rzucie karnym przed Diogo Jotę przegrał pojedynek z Oblakiem. Sytuację na mecz po fatalnym błędzie Pepe w środkowej części boiska miał Benjamin Sesko, który został zatrzymany przez Diogo Costę. To właśnie bramkarz Portugalii stał się bohaterem drużyny broniąc wszystkie jedenastki Słoweńców.

Portugalia 0-0 k. 3-0 Słowenia: skrót meczu