Polecane

EURO 2024: Gruzja 2-0 Portugalia skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (26.06.2024)

Gruzja sensacyjnie wygrała z Portugalią 2:0 i awansowała do 1/8 finału EURO 2024, gdzie zmierzy się z Hiszpanią.

Gruzja 2-0 Portugalia podsumowanie spotkania

Portugalczycy próbowali stwarzać zagrożenie, ale pomiędzy słupkami Gruzinów świetnie spisywał się Mamardašvili. Jakby tego było mało, Ronaldo i spółka zostali skarceni już w 3′ minucie. Stracili piłkę w środkowej strefie a ich rywale popędzili na bramkę. Kvaratskhelia otworzył wynik spotkania. Podopieczni Roberto Martineza byli bardzo niedokładni, a na domiar złego w 57′ minucie Antonio Silva faulował Luka Ločošvili. Karnego wykorzystał Georges Mikautadze.

Gruzja 2-0 Portugalia skrót meczu