Muller i Kane
Udostępnij:

Bundesliga: Bayern rozbija wicemistrza. Kolejny popis Kane’a

Bayern Monachium zdemolował VfB Stuttgart 4:0 w meczu siódmej kolejki Bundesligi.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Ponownie błysnął Harry Kane. Zaczął strzelanie w 57. minucie. Po kolejnych trzech minutach miał drugie trafienie, a w 80. minucie sfinalizował hat-tricka. Kropkę nad "i" w samej końcówce postawił Kingsley Coman.

Bayern utrzymuje się na prowadzeniu w tabeli Bundesligi. VfB Stuttgart, które było wicemistrzem kraju w poprzednim sezonie, na razie kręci się w środku stawki.

Teraz przed obydwoma ekipami mecze w Lidze Mistrzów. Bayern uda się do Barcelony, natomiast a Stuttgart w Turynie zmierzy się z Juventusem.