Eriksson trenerem TSV 1860 Monachium
Sven-Goran Eriksson został zatrudniony do drugoligowego niemieckiego zespołu TSV 1860 Monachium. Były selekcjoner reprezentacji Anglii będzie członkiem sztabu trenerskiego klubu z Monachium.
Jeszcze nie wiadomo jak ma wyglądać współpraca Erikssona z Schmidtem. W najbliższym czasie dyrektor sportowy Robert Schafer ma rozmawiać z dwoma trenerami o ich obowiązkach.
Tak, możemy to potwierdzić, że Sven-Göran Eriksson będzie w naszym sztabie szkoleniowym - mówi prezes zarządu TSV Otto Steiner.
Szwed nie będzie jednak pierwszym trenerem drużyny niemieckiego klubu.
Udało nam się znaleźć kompromis, który został anonimowo przegłosowany przez radę nadzorczą. Uzgodniliśmy, że Sven-Göran Eriksson dołączy do naszego sztabu trenerskiego, jednak Alexander Schmidt pozostanie na stanowisku trenera – mówił Dieter Schneider.
64-letni Eriksson był w przeszłości trenerem m.in. Benfiki, Sampdorii, Lazio i Manchesteru City. W latach 2001-2006 prowadził reprezentację Anglii, a potem był jeszcze selekcjonerem drużyny narodowej Meksyku i Wybrzeża Kości Słoniowej.
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07
-
AktualnościOficjalnie: Cruz Azul z Pucharem Mistrzów CONCACAF
Wiktor Palmowski / 2 czerwca 2025, 18:11
-
1. liga polska typyOficjalnie: Wisła Płock wraca do ekstraklasy!
Wiktor Palmowski / 1 czerwca 2025, 20:37
-
PolecaneDi Maria z sentymentalnym powrotem. To dla niego ostatni klub?
Kamil Gieroba / 30 maja 2025, 9:49
-
AktualnościOficjalnie: Powołania Probierza na czerwcowe mecze kadry!
Wiktor Palmowski / 27 maja 2025, 19:07
-
AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!
Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26