Udostępnij:

PKO Ekstraklasa: Udany powrót Jagiellonii. Problemy mistrza Polski z beniaminkiem (SKRÓT WIDEO)

Jagiellonia Białystok nadal jest daleko od optymalnej formy. Mimo to udało się jej wywalczyć trzy punkty.

Dość długo Jagiellonia miała spore problemy z Lechią Gdańsk. Choćby do przerwy było 1:1. Prowadzenie gospodarzom dał Tomas Silva, a wyrównał Bohdan Wjunnyk.

Niespodziewanie w drugą połowę lepiej weszli przyjezdni. Na 2:1 dla beniaminka strzelił Maksym Chłań. W 72. minucie wreszcie do ofensywy ruszyli mistrzowie Polski. Remis dał Jesus Imaz. A chwilę później na 3:2 dla "Jagi" strzelił Mateusz Skrzypczak z rzutu karnego. Cenne zwycięstwo dla Jagiellonii po trudniejszych tygodniach.