Real Madryt niespodziewanie gubi punkty przed własną publicznością remisując 2:2 z zespołem RCD Espanyol w ramach 16. kolejki Primera Division.

“Królewscy” na Santiago Bernabeu byli zdecydowanym faworytem tego meczu. Tym bardziej, że przewaga Barcelony przed tą kolejką wynosiła 11 punktów. Po przegranej z Espanyolem drużyna Jose Mourinho może tracić aż 13 punktów po wygranej Barcy.

Goście spisujący się w tym sezonie bardzo słabo zaskoczyli drużynę ze stolicy Hiszpanii i w ostatnich minutach wyrwali Realowi cenne punkty. Juan Albín ustalił wynik meczu w 88. minucie spotkania!

Real Madrid CF – RCD Espanyol 2:2 (1:1)