Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Kujawsko-Pomorskie II liga

W drugiej lidze wojewódzkiej ligi juniorów starszych w kujawsko-pomorskim najlepszy okazał się Bartosz Maniewski z Cuiavii Inowrocław.

Strzelcy:

16 – Bartosz Maniewski (Cuiavia Inowrocław)

15 – Kacper Jastrzębski (Lider Włocławek)

13 – Tomasz Niemyt (Lider Włocławek)

10 – Łukasz Chruścicki (Polonia Bydgoszcz)

9 – Filip Korpalski (Lider Włocławek)

6 – Stanisław Wędzelewski (CWZS II Bydgoszcz), Mikołaj Kaczuba (Lider Włocławek), Alan Bazela (Lider Włocławek)

5 – Adrian Doliński (Budowlany KS Bydgoszcz), Oskar Lipka (Lider Włocławek)

4 – Michał Kalitta (CWZS II Bydgoszcz), Mikołaj Warchowiak (CWZS II Bydgoszcz), Kamil Rybicki (Lider Włocławek), Mikołaj Szczególski (Pogoń Mogilno), Mikołaj Fojucik (Pogoń Mogilno)

3 – Karol Borowiak (Budowlany KS Bydgoszcz), Marcin Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław), Kacper Wiliński (Cuiavia Inowrocław), Patryk Barczewski (Cuiavia Inowrocław), Jakub Jeziorski (CWZS II Bydgoszcz), Daniel Kacprzak (Lider Włocławek), Maciej Trębusiewicz (Pogoń Mogilno), Maciej Konieczka (Pogoń Mogilno), Jakub Kościecha (Polonia Bydgoszcz)

2 – Damian Jankowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Kacper Najdek (Cuiavia Inowrocław), Bartłomiej Grądzki (Cuiavia Inowrocław), Brajan Wegner (Cuiavia Inowrocław), Filip Cięgotura (Cuiavia Inowrocław), Michał Głowacki (Cuiavia Inowrocław), Patryk Starzyński (CWZS II Bydgoszcz), Sebastian Fido (CWZS II Bydgoszcz), Patryk Sitkowski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Bartosz Niewiarowski (Lider Włocławek), Oskar Andrysiak (Polonia Bydgoszcz), Mateusz Roczyński (Polonia Bydgoszcz), Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz), Szymon Stypczyński (Polonia Bydgoszcz)

1 – Szymon Pobutkiewicz (Budowlany KS Bydgoszcz), Kamil Choroś (Budowlany KS Bydgoszcz), Dominik Bieńkowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Szymon Szczepkowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Jakub Sass (Budowlany KS Bydgoszcz), Kacper Zagórski (Cuiavia Inowrocław), Jakub Boniewicz (Cuiavia Inowrocław), Damian Szczuraszek (Cuiavia Inowrocław), Szymon Obolewski (CWZS II Bydgoszcz), Dominik Urbański (CWZS II Bydgoszcz), Patryk Pyskło (CWZS II Bydgoszcz), Miłosz Redliński (CWZS II Bydgoszcz), Adrian Marjański (CWZS II Bydgoszcz), Jakub Różański (CWZS II Bydgoszcz), Jakub Przybylak (CWZS II Bydgoszcz), Aleksander Łubkowski (CWZS II Bydgoszcz), Jakub Piątek (CWZS II Bydgoszcz), Mateusz Kryk (CWZS II Bydgoszcz), Wiktor Walicki (CWZS II Bydgoszcz), Krzysztof Marcinkowski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Konrad Muchewicz (Drwęca Golub-Dobrzyń), Filip Modrzejewski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Michał Kamiński (Drwęca Golub-Dobrzyń), Patryk Tarkowski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Daniel Kuzimkowski (Drwęca Golub-Dobrzyń), Mateusz Łochyński (Lider Włocławek), Dawid Wojtczak (Lider Włocławek), Jakub Lukstaedt (Pogoń Mogilno), Maciej Frandzelski (Pogoń Mogilno), Damian Kaczyński (Pogoń Mogilno), Jakub Priebe (Pogoń Mogilno), Nikodem Owczarzak (Pogoń Mogilno), Mateusz Wysocki (Polonia Bydgoszcz), Jakub Rybacki (Polonia Bydgoszcz), Mateusz Cichoracki (Polonia Bydgoszcz), Grzegorz Gburczyk (Polonia Bydgoszcz), Filip Tadych (Polonia Bydgoszcz)

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.