Najlepsi strzelcy: Junior Starszy – I liga Kujawsko-Pomorskie

W pierwszej lidze wojewódzkiej w województwie kujawsko-pomorskim trzech zawodników uciekło rywalom. Ostatecznie wygrał Dawid Wielosz z CWZS Bydgoszcz.

Strzelcy:

17 – Dawid Wielosz (CWZS Bydgoszcz)

15 – Mateusz Piasecki (Elana Toruń), Mariusz Miłek (UKS SMS Włocławek)

12 – Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz)

11 – Paweł Karbowiński (Elana Toruń), Miłosz Waszczuk (Olimpia Grudziądz), Mateusz Rumiński (Olimpia Grudziądz)

10 – Wiktor Schmidt (CWZS Bydgoszcz)

9 – Dawid Zaborowski (CWZS Bydgoszcz)

8 – Damian Łozowicz (Unia Janikowo)

7 – Gracjan Żeglarski (Chemik Bydgoszcz), Marcin Poręba (Olimpia Grudziądz)

6 – Mateusz Przybyszewski (CWZS Bydgoszcz), Dawid Jankowski (Elana Toruń), Dominik Woźniak (Gwiazda Bydgoszcz), Filip Koprowski (UKS SMS Włocławek)

5 – Kamil Bagniewski (Chemik Bydgoszcz), Jakub Powalisz (Gwiazda Bydgoszcz), Grzegorz Kochalski (Olimpia Grudziądz), Alan Czerwiński (UKS SMS Włocławek), Kamil Stawicki (Unia Janikowo), Kacper Sztandarowicz (Włocłavia Włocławek)

4 – Michał Mostył (Chemik Bydgoszcz), Michał Różański (Olimpia Grudziądz), Dawid Szymkowiak (Olimpia Grudziądz), Maciej Bieniek (UKS SMS Włocławek)

3 – Kacper Bombicki (Chemik Bydgoszcz), Wiktor Dąbek (Chemik Bydgoszcz), Dawid Tomas (Chemik Bydgoszcz), Patryk Kiciński (CWZS Bydgoszcz), Oskar Kujawka (CWZS Bydgoszcz), Mateusz Szafran (Elana Toruń), Kamil Woroniecki (Elana Toruń), Michał Megger (Gwiazda Bydgoszcz), Mateusz Plewa (Olimpia Grudziądz), Milan Lech (Olimpia Grudziądz), Miłosz Piątek (UKS SMS Włocławek), Dawid Pietrzykowski (Unia Janikowo)

2 – Daniel Nowakowski (Chemik Bydgoszcz), Kacper Bańka (Chemik Bydgoszcz), Daniel Michalski (Chemik Bydgoszcz), Kamil Herzog (Chemik Bydgoszcz), Konrad Gajdziński (CWZS Bydgoszcz), Filip Twardowski (CWZS Bydgoszcz), Samuel Gerc (Elana Toruń), Filip Hartwich (Elana Toruń), Konrad Jóźwicki (Elana Toruń), Michał Zastępowski (Gwiazda Bydgoszcz), Oskar Schabowski (Gwiazda Bydgoszcz), Fabian Jiers (Gwiazda Bydgoszcz), Kacper Rybacki (Olimpia Grudziądz), Błażej Turowski (Olimpia Grudziądz), Szymon Baranowski (UKS SMS Włocławek), Robert Siemianowski (Unia Janikowo), Filip Gałązka (Unia Janikowo)

1 – Michał Wróblewski (Chemik Bydgoszcz), Kacper Sypniewski (Chemik Bydgoszcz), Martin Romanek (Chemik Bydgoszcz), Jakub Adrych (Chemik Bydgoszcz), Adrian Włosiński (Chemik Bydgoszcz), Michał Beliński (CWZS Bydgoszcz), Adrian Jessa (CWZS Bydgoszcz), Mateusz Choromański (CWZS Bydgoszcz), Przemysław Strzesak (CWZS Bydgoszcz), Jan Chachuła (CWZS Bydgoszcz), Marcel Żuławski (Elana Toruń), Patryk Wrześniewski (Elana Toruń), Bartosz Grabarczyk (Elana Toruń), Mikołaj Kardas (Elana Toruń), Hubert Chojnacki (Elana Toruń), Marcel Wcisło (Elana Toruń), Michał Pawłowski (Gwiazda Bydgoszcz), Szymon Łoś (Gwiazda Bydgoszcz), Sebastian Falkiewicz (Olimpia Grudziądz), Wojciech Majewski (Olimpia Grudziądz), Nikodem Zatorski (Olimpia Grudziądz), Bartosz Malczewski (UKS SMS Włocławek), Sebastian Frankowski (UKS SMS Włocławek), Patryk Piechocki (UKS SMS Włocławek), Bartosz Burzyński (UKS SMS Włocławek), Dawid Wandachowicz (Unia Janikowo), Sebastian Gotowicz (Unia Janikowo), Dawid Jendrzejewski (Unia Janikowo), Kacper Bykowski (Unia Janikowo), Mateusz Jarosiński (Włocłavia Włocławek), Patryk Klimek (Włocłavia Włocławek)

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.