Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Podkarpackie II

W drugiej lidze podkarpackiej ligi juniorów starszych minimalne zwycięstwo w klasyfikacji strzelców zaliczył Dawid Lis z JKS Jarosław.

Strzelcy:

10 – Dawid Lis (JKS Jarosław)

9 – Kacper Paszkowski (Ekoball Sanok), Amadeusz Czółno (Lechia Sędziszów Małopolski), Marcin Anioł (Rzemieślnik Pilzno)

8 – Jakub Turczyn (Stal II Mielec)

7 – Mateusz Pakłos (Gryf Mielec), Hubert Bednarz (JKS Jarosław)

6 – Piotr Kruczek (Ekoball Sanok), Piotr Gomułka (Ekoball Sanok), Jacek Broda (Polonia Przemyśl)

5 – Kacper Słysz (Ekoball Sanok), Mateusz Cholewa (Gryf Mielec), Adrian Brodowicz (JKS Jarosław), Jakub Bąk (JKS Jarosław)

4 – Dominik Burczyk (Ekoball Sanok), Dawid Cymbor (Gryf Mielec), Kacper Tyrpa (Gryf Mielec), Karol Zagrobelny (JKS Jarosław), Jakub Sado (Lechia Sędziszów Małopolski), Szymon Chmiel (Lechia Sędziszów Małopolski)

3 – Patryk Prajsnar (Ekoball Sanok), Sebastian Dereń (Gryf Mielec), Radosław Żmuda (Gryf Mielec), Patryk Pempuś (Polonia Przemyśl), Grzegorz Chmielowski (Rzemieślnik Pilzno), Paweł Michalak (Stal II Mielec)

2 – Hubert Pieszczoch (Ekoball Sanok), Jakub Wolański (Ekoball Sanok), Kacper Burghardt (Gryf Mielec), Mikołaj Gros (Gryf Mielec), Grzegorz Bruk (JKS Jarosław), Sebastian Sobolewski (JKS Jarosław), Maciej Lazarowicz (Lechia Sędziszów Małopolski), Arkadiusz Grześko (Polonia Przemyśl), Marcin Skałacki (Polonia Przemyśl), Cyprian Ziaja (Rzemieślnik Pilzno), Filip Czop (Stal II Mielec)

1 – Dominik Pielech (Ekoball Sanok), Grzegorz Gajda (Ekoball Sanok), Mateusz Szomko (Ekoball Sanok), Jakub Gazdowicz (Ekoball Sanok), Grzegorz Woźny (Ekoball Sanok), Mateusz Czachor (Gryf Mielec), Karol Wąż (Gryf Mielec), Marek Sipior (Gryf Mielec), Nikolas Skowron (Gryf Mielec), Janusz Juźwikowski (JKS Jarosław), Maksymilian Szakiel (JKS Jarosław), Jakub Bałanda (JKS Jarosław), Jan Hołowacz (JKS Jarosław), Hubert Rudy (Lechia Sędziszów Małopolski), Kacper Sitko (Lechia Sędziszów Małopolski), Remigiusz Rak (Lechia Sędziszów Małopolski), Damian Drozd (Lechia Sędziszów Małopolski), Remigiusz Błahuciak (Polonia Przemyśl), Krzysztof Rodzeń (Polonia Przemyśl), Paweł Karakuszka (Polonia Przemyśl), Dominik Kozioł (Rzemieślnik Pilzno), Seweryn Kędzior (Rzemieślnik Pilzno), Damian Serafin (Rzemieślnik Pilzno), Krystian Sojka (Rzemieślnik Pilzno), Adrian Kędzior (Rzemieślnik Pilzno), Sebastian Cichowski (Rzemieślnik Pilzno), Marek Barszcz (Rzemieślnik Pilzno), Patryk Niemczyk (Stal II Mielec), Krystian Bik (Stal II Mielec), Tomasz Chmielowski (Stal II Mielec), Piotr Zapiór (Stal II Mielec), Jakub Szumniak (Stal II Mielec), Kamil Krzysztofik (Stal II Mielec), Mateusz Chmielowiec (Stal II Mielec), Patryk Rokoszak (Stal II Mielec), Filip Domański (Stal II Mielec), Maciej Gdowik (Stal II Mielec), Adam Serwon (Stal II Mielec)

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.