Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Podkarpackie I

W pierwszej grupie wojewódzkiej juniorów starszych na Podkarpaciu zwyciężył Kacper Urban ze Stali Stalowa Wola.

Strzelcy:

15 – Kacper Urban (Stal Stalowa Wola)

14 – Mikołaj Płudowski (Stal Mielec)

12 – Piotr Goliasz (Stal Mielec)

10 – Patryk Zygmunt (Stal Mielec)

9 – Piotr Małek (Stal Mielec)

8 – Patryk Pelc (Karpaty Krosno), Maciej Wieprzęć (Stal Stalowa Wola)

7 – Filip Brożyna (Karpaty Krosno), Szymon Kochowski (Stal Stalowa Wola)

6 – Dominik Cieśla (Błękitni Ropczyce), Hubert Myszak (Stal Stalowa Wola)

5 – Grzegorz Gierlasiński (Karpaty Krosno), Bartłomiej Wojtasik (Karpaty Krosno), Bartłomiej Sztuka (Siarka Tarnobrzeg), Marcin Dec (Stal Mielec), Piotr Sulich (Stal Stalowa Wola)

4 – Miłosz Czarnik (Błękitni Ropczyce), Grzegorz Jeleń (Igloopol Dębica), Maciej Sowa (Resovia Rzeszów), Bartosz Sołtys (Resovia Rzeszów), Michał Fornek (Siarka Tarnobrzeg), Dawid Giermata (Stal Mielec), Kamil Miśko (Stal Mielec)

3 – Luigi Manzo (Igloopol Dębica), Jakub Siedlecki (Igloopol Dębica), Dominik Kowalski (Karpaty Krosno), Kamil Jeczeń (Siarka Tarnobrzeg), Kacper Matysiak (Siarka Tarnobrzeg), Michał Kanios (Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Sobczyk (Stal Mielec), Kacper Śpiewak (Stal Stalowa Wola), Filip Szifer (Stal Stalowa Wola), Kamil Trylowski (Stal Stalowa Wola)

2 – Patryk Gruszka (Błękitni Ropczyce), Artur Saj (Błękitni Ropczyce), Aleksander Wiącek (Błękitni Ropczyce), Bartłomiej Zapał (Błękitni Ropczyce), Grzegorz Ostaszewski (Igloopol Dębica), Dominik Szacik (Igloopol Dębica), Kacper Szura (Karpaty Krosno), Filip Rozum (Karpaty Krosno), Dawid Król (Karpaty Krosno), Piotr Deptuch (Karpaty Krosno), Przemysław Sajdak (Karpaty Krosno), Jakub Kądziołka (Resovia Rzeszów), Bartłomiej Pałka (Resovia Rzeszów), Jakub Pluta (Resovia Rzeszów), Szymon Majcher (Siarka Tarnobrzeg), Hubert Sałasiński (Stal Mielec), Bartosz Kania (Stal Mielec), Arkadiusz Witek (Stal Mielec), Adam Mazurek (Stal Stalowa Wola), Arkadiusz Banaczyk (Stal Stalowa Wola)

1 – Radosław Kisiel (Błękitni Ropczyce), Kamil Zięba (Błękitni Ropczyce), Daniel Ochał (Błękitni Ropczyce), Przemysław Musiał (Czarni Jasło), Przemysław Syniec (Igloopol Dębica), Sebastian Kitrys (Igloopol Dębica), Gabriel Stec (Igloopol Dębica), Szymon Blezień (Karpaty Krosno), Filip Rozum (Karpaty Krosno), Szymon Śliwiński (Karpaty Krosno), Karol Sęp (Karpaty Krosno), Józef Zych (Karpaty Krosno), Ernest Gralec (Resovia Rzeszów), Szymon Feret (Resovia Rzeszów), Daniel Ostrzywilk (Resovia Rzeszów), Przemysław Zieliński (Resovia Rzeszów), Patryk Szala (Resovia Rzeszów), Krystian Basznianin (Resovia Rzeszów), Szymon Lubera (Resovia Rzeszów), Patryk Broda (Resovia Rzeszów), Sylwester Bigdoń (Siarka Tarnobrzeg), Bartłomiej Wiktor (Siarka Tarnobrzeg), Kamil Woźniak (Siarka Tarnobrzeg), Kacper Widz (Siarka Tarnobrzeg), Stefan Osztreicher (Siarka Tarnobrzeg), Maciej Chmura (Stal Stalowa Wola), Paweł Konopka (Stal Stalowa Wola), Dawid Pawlik (Stal Stalowa Wola), Adrian Jachim (Stal Stalowa Wola), Jakub Przepłata (Stal Stalowa Wola)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.