Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Podkarpackie III

W trzeciej grupie podkarpackiej ligi juniorów starszych zwyciężył z kolei Dawid Jezuit z DAP Dębica.

Strzelcy:

17 – Dawid Jezuit (DAP Dębica)

15 – Dominik Batycki (Pogoń-Sokół Lubaczów)

14 – Grzegorz Wołczański (Przełęcz Dukla)

12 – Mateusz Wojtanowski (KS Przybyszówka)

7 – Kamil Kubas (Start Pruchnik)

6 – Marek Pazdan (Stal II Rzeszów)

5 – Szymon Sokal (KS Przybyszówka), Michał Krzemiński (Pogoń-Sokół Lubaczów), Radosław Gil (Stal II Rzeszów)

4 – Kacper Wielgus (DAP Dębica), Kacper Krzysztoforski (DAP Dębica), Dawid Przybyło (Stal II Rzeszów)

3 – Korneliusz Pijar (DAP Dębica), Dominik Piekarczyk (DAP Dębica), Michał Chęciek (DAP Dębica), Albert Węgrzyn (DAP Dębica), Jakub Sztorc (DAP Dębica), Krystian Ćwikliński (KS Przybyszówka), Kamil Poninkiewicz (KS Przybyszówka), Bartłomiej Sikora (Pogoń-Sokół Lubaczów), Bartłomiej Maziarz (Pogoń-Sokół Lubaczów), Tomasz Mierzejewski (Przełęcz Dukla), Karol Wajs (Przełęcz Dukla), Damian Kępa (Sokół Nisko), Jarosław Serafin (Stal II Rzeszów), Jarosław Kochanowicz (Start Pruchnik), Piotr Rzeźnik (Wisłoka Dębica), Adrian Mazur (Wisłoka Dębica), Patryk Sysło (Wisłoka Dębica)

2 – Michał Krasoń (DAP Dębica), Piotr Fulara (DAP Dębica), Dawid Młodziński (Pogoń-Sokół Lubaczów), Oliwer Dragan (Przełęcz Dukla), Konrad Pliszka (Sokół Nisko), Krzysztof Puzio (Sokół Nisko), Kacper Pliszka (Sokół Nisko), Krzysztof Puzio (Sokół Nisko), Kacper Herdzik (Sokół Nisko), Hubert Rączka (Stal II Rzeszów), Krzysztof Puc (Stal II Rzeszów), Krystian Majka (Stal II Rzeszów), Oskar Kość (Start Pruchnik), Dawid Gemra (Start Pruchnik), Dominik Stanik (Start Pruchnik)

1 – Georgij Morawski (DAP Dębica), Adam Staniszewski (DAP Dębica), Alan Zima (DAP Dębica), Sebastian Sarosiek (KS Przybyszówka), Maciej Ogryzek (KS Przybyszówka), Jakub Al-Sulwi (KS Przybyszówka), Bartłomiej Starzec (KS Przybyszówka). Jakub Drozd (Pogoń-Sokół Lubaczów), Jakub Chmiel (Pogoń-Sokół Lubaczów), Szymon Krzemiński (Pogoń-Sokół Lubaczów), Karol Kamień (Pogoń-Sokół Lubaczów), Wiktor Tasior (Pogoń-Sokół Lubaczów), Patryk Orlof (Przełęcz Dukla), Szymon Wójtowicz (Przełęcz Dukla), Bartłomiej Fronc (Sokół Nisko), Sebastian Hańczyk (Sokół Nisko), Dominik Rutyna (Sokół Nisko), Dariusz Drelich (Sokół Nisko), Sebastian Bajek (Sokół Nisko), Martin Adamski (Stal II Rzeszów), Mateusz Gul (Stal II Rzeszów), Bartosz Walków (Stal II Rzeszów), Łukasz Dzimira (Stal II Rzeszów), Szymon Tomaszewski (Stal II Rzeszów), Wojciech Kudła (Stal II Rzeszów), Bartłomiej Siwiec (Stal II Rzeszów), Dawid Szagała (Stal II Rzeszów), Michał Grabiec (Stal II Rzeszów), Bartosz Tabaczek (Stal II Rzeszów), Damian Slyusarenko (Stal II Rzeszów), Rafał Stawarski (Start Pruchnik), Kacper Stanik (Start Pruchnik), Nicolas Ciura (Wisłoka Dębica), Krzysztof Ryba (Wisłoka Dębica), Krystian Orkisz (Wisłoka Dębica), Olaf Lubera (Wisłoka Dębica), Nikodem Kwiatek (Wisłoka Dębica), Dawid Fryz (Wisłoka Dębica)

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.