Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Podlaskie

Mateusz Mocarski z ŁKS Łomża prowadzi w klasyfikacji strzelców podlaskiej ligi juniorów starszych. Rywale jednak są tuż za nim.

Strzelcy:

13 – Mateusz Mocarski (ŁKS Łomża)

12 – Rafał Szeretucha (Hetman Białystok)

10 – Tomasz Piaścik (ŁKS Łomża)

9 – Maciej Listowski (ŁKS Łomża)

8 – Patryk Milankiewicz (MOSP II Białystok)

6 – Piotr Ponichtera (MOSP II Białystok), Michał Czarnecki (Olimpia Zambrów)

5 – Piotr Ramotowski (ŁKS Łomża), Łukasz Świderski (ŁKS Łomża), Jakub Jakimiuk (MOSP II Białystok)

4 – Piotr Łupiński (Hetman Białystok), Szymon Gryc (MOSP II Białystok), Maciej Stachelek (MOSP II Białystok), Mateusz Grabarz (MOSP II Białystok), Dawid Ożarowski (Olimpia Zambrów)

3 – Maciej Dymek (Hetman Białystok), Onufry Kos (Iskra Narew), Łukasz Pilipiuk (MOSP II Białystok), Mateusz Durszewicz (MOSP II Białystok), Adam Wyszomierski (Olimpia Zambrów), Klaudiusz Saniewski (Olimpia Zambrów), Łukasz Karłowicz (Wigry Suwałki)

2 – Michał Piekarski (Hetman Białystok), Adrian Rębacz (Hetman Białystok), Jakub Kaseja (ŁKS Łomża), Karol Choiński (ŁKS Łomża), Rafał Zalewski (ŁKS Łomża), Damian Płotczyk (MOSP II Białystok), Mateusz Maciuszko (MOSP II Białystok), Damian Oracz (MOSP II Białystok), Maciej Dębek (Olimpia Zambrów), Oliwier Rokicki Tyszka (Olimpia Zambrów), Jakub Ryś (Petrus Łapy), Filip Jurkun (Pomorzanka Sejny), Kuba Januszewicz (Pomorzanka Sejny), Karol Dabulis (Pomorzanka Sejny), Konrad Małkiński (Pomorzanka Sejny), Maciej Ostrowski (Wigry Suwałki), Patryk Ołów (Wigry Suwałki)

1 – Dominik Wasilewski (Cresovia Siemiatycze), Karol Buśko (Cresovia Siemiatycze), Paweł Sobolewski (Hetman Białystok), Łukasz Trąbka (Hetman Białystok), Bartłomiej Jakuć (Hetman Białystok), Dawid Gromotowicz (Iskra Narew), Paweł Jakubiuk (Iskra Narew), Dawid Smoktunowicz (Iskra Narew), Mateusz Drozdowski (ŁKS Łomża), Łukasz Korzeniecki (ŁKS Łomża), Przemysław Modzelewski (ŁKS Łomża), Igor Cychol (ŁKS Łomża), Michał Tarnowski (ŁKS Łomża), Marcin Perkowski (MOSP II Białystok), Uladziuslau Zhamoitsin (MOSP II Białystok), Dawid Woźniak (MOSP II Białystok), Adam Piątkowski (Olimpia Zambrów), Eryk Kurzyna (Olimpia Zambrów), Daniel Rogulski (Olimpia Zambrów), Dominik Górski (Petrus Łapy), Michał Kulesza (Petrus Łapy), Jarosław Komar (Petrus Łapy), Jakub Mikołajczyk (Petrus Łapy), Dawid Augustyniak (Petrus Łapy), Jakub Kamiński (Petrus Łapy), Jakub Staszkiewicz (Wigry Suwałki), Piotr Krzywicki (Wigry Suwałki), Radosław Ołów (Wigry Suwałki), Wojciech Łada (Wigry Suwałki), Kamil Świderski (Wigry Suwałki)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi