Szymański jednak opuści Rosję? Jest przełom

Sebastian Szymański

fcdynamo.ru/


Sebastian Szymański to jedna z gwiazd Dynama Moskwa. Jednak w związku z najazdu wojennego Rosji na Ukrainę, to zagraniczni piłkarze decydują się na opuszczenie tamtejszej ligi.

FIFA wydała specjalne pozwolenie, by przeprowadzono tymczasowe transfery do początku kwietnia. Z tych przepisów skorzystał już Grzegorz Krychowiak, który w ramach wypożyczenia przeniósł się z Lokomotiwu Moskwa do AEK-u Ateny. Wydaje się, że podobny los może czekać Szymańskiego.

 Jestem dogadany z Dynamem Moskwa. Możliwe, że uda się sprzedać Sebastiana do 7 kwietnia, czyli w specjalnym terminie wyznaczonym przez FIFA. Jeśli nie, odejdzie z klubu najpóźniej latem. Natomiast jesteśmy już umówieni, że za określoną kwotę będzie mógł zmienić zespół – mówił agent zawodnika Mariusz Piekarski w rozmowie z Meczyki.pl.

Zdecydowanie trudniej wygląda sytuacja Maćka Rybusa, który gra w Lokomotiwie. Jak wytłumaczył Piekarski – Rybus ma żonę Rosjankę i dwoje dzieci. Ustabilizował swoją rodzinną sytuację w Rosji. Bez rodziny nie wyjedzie z tego kraju.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.