Pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 18:00. Spotkanie pomiędzy FC Lokomotiw Moskwa, a FK Rubin Kazań w pucharze Rosji. Faworytem tego meczu jest zespół gospodarzy, który zajmuje 5 miejsce w tabeli rosyjskiej Premier League. Drużyna z Kazania ma 3 oczka mniej i zajmuje 7 miejsce. Będzie to bardzo ciekawy mecz z racji tego, że oba zespoły będą chcieli jak najdalej zajść w krajowym pucharze.

Prawdopodobny typ: 1x. Prawdopodobne wyniki: 2:1, 0:0. Ilość bramek: -2. W tym meczu nie powinno paść dużo bramek. Oba zespoły dobrze spisywały się w okresie przygotowawczym do sezonu.

Drugim spotkaniem jest mecz rozegrany o godzinie 18:30 w lidze RPA pomiędzy Bidvest Wits, a Mamelodi. Arcyważne spotkanie dotyczące układu tabeli, gdyż wygrany zasiądzie na fotelu vice lidera. W obecnej sytuacji na tej pozycji są goście, ale tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Prawdopodobny typ: 1X. Prawdopodobne wyniki: 3:1, 2:2. Ilość goli: +3. Oba zespoły mają rewelacyjną passe przeplataną niekiedy remisami. Bardzo ciekawy mecz w tej lidze. Duża szansa na sporą ilość goli.

Ostatnim meczem jest ligowe starcie rozegrane o godzinie 20:30 w Serie B. Mecz lidera Carpi FC kontra czwarty zespół tabeli US Avellino. Oczywiście faworytem jest drużyna gospodarzy, która ma sporą szansę na awans do Serie A. Prawdopodobny typ: 1X. Prawdopodobne wyniki: 1:1, 1:0. Ilość goli: -2.

Drużyna gospodarzy ostatnio nie może przerwać passy remisów, lecz sądzę, że w tym meczu przerwą tą passe. Ich rywale mają ostatnio dużo wygranych meczów w lidze i będą stawiać bardzo trudne warunki gry. Nie powinno paść dużo goli. Wynik spotkania może rozstrzygnąć jedna bramka.