Stokowiec z pretensjami do sędziego: Wybrał dziwną linię prowadzenia tego spotkania

Piotr Stokowiec (Lechia Gdańsk) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Piotr Stokowiec mówił, że wyjeżdża z Gliwice bardzo zły. – Po tym meczu nie cieszyłbym się nawet z remisu. Tak oceniam przebieg meczu na gorąco – dodał.

Szkoleniowiec „biało-zielonych” miał po spotkaniu 10. kolejki PKO Ekstraklasy ogromne pretensje do arbitra, Tomasza Kwiatkowskiego. – Jeśli chodzi o sędziowanie, to sędzia w wiadomy tylko dla siebie sposób wybrał dziwną linię prowadzenia tego spotkania. Ja nie umiem tego wytłumaczyć – zaznaczył.

Pierwsza groźna akcja przyniosła gospodarzom rzut karny, którego pewnie wyegzekwował Jakub Świerczok. – Rzut karny na samym początku ustawił ten mecz. W naszej grze sporo było niefrasobliwości. Dużo robiliśmy, żeby odrobić straty, ale zabrakło nam skuteczności, dokładności i na koniec czasu, aby być może ugrać z tego coś więcej. Więcej spokoju, wyrachowania i momentami chłodnej głowy – tego było za mało, zwłaszcza przy dośrodkowaniach, gdy mieliśmy już dwóch napastników na boisku – tłumaczy Stokowiec.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

– Przyznam, że jestem zły na przebieg tego spotkania, ale taka jest piłka. Po tym meczu nie cieszyłbym się nawet z remisu. Tak oceniam przebieg meczu na gorąco. Wyjeżdżamy stąd bardzo źli i wierzę w to, że ta sportowa złość przełoży się na postawę w kolejnym spotkaniu, bo nie uważam, że zasłużyliśmy tutaj na stratę 3 punktów – podsumował.

źródło: lechia.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.