

Robert Pich w szerokiej kadrze na EURO 2016
Skrzydłowy Śląska Wrocław, Robert Pich znalazł się w szerokiej kadrze zawodników powołanych na zbliżające się EURO. Dla Słowaka będzie to dodatkowa mobilizacja w najbliższych meczach Ekstraklasy.
Robert jeszcze nie miał okazji zadebiutować w reprezentacji, więc całkiem możliwe, że stanie się to pod koniec maja w dwóch meczach towarzyskich (z Niemcami i Irlandią Północną). Dziwić może fakt, że Jan Kozak, jeszcze nie wybrał całej szerokiej kadry, więc oprócz Picha możemy również zobaczyć Erika Jendriska i Ondreja Dude. Mariusz Rumak, który osobiście wręczył nominację Słowakowi, nie krył zadowolenia, ale również liczy na mobilizację skrzydłowego:
"Mam nadzieję, że to jeszcze bardziej zmotywuje go do walki w ostatnich trzech ligowych meczach. Widząc jego minę, kiedy się dowiedział, sądzę że jest... zdziwiony. Przecież w ostatnim czasie nie był w kręgu zainteresowań szkoleniowca"- stwierdził szkoleniowiec Śląska.
Bramki Picha będą teraz niezwykle ważne dla Śląska, który wciąż nie ma pewnego utrzymania w lidze. W tym sezonie Słowak strzelił 3 bramki i zanotował 4 asysty, co nie jest rewelacyjnym wynikiem. Mimo tego Robert z meczu na mecz czuje się coraz pewniej i kolejne dobre występy to tylko kwestia czasu.
-
AktualnościStatystyki meczowe Meksyk - RPA. Liczby i dane po meczu (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 23:49
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 20:02
-


AktualnościKorea Południowa - Czechy przewidywane składy | 12.06.2026Nowacki / 11 czerwca 2026, 18:39
-


AktualnościKorea Południowa - Czechy sędzia meczu. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 18:39
-

AktualnościMeksyk - RPA sędzia. Kto sędziuje ten mecz? (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 17:41
-

AktualnościMeksyk - RPA przewidywane składy na spotkanie | 11.06.2026Nowacki / 11 czerwca 2026, 17:20


































