

Robert Lewandowski: Czuję rozgoryczenie, złość, niemoc
Nie w taki sposób reprezentacja Polski miała pokazać się w mundialu w Rosji. Po dwóch porażkach ekipa Adama Nawałki może spokojnie planować powrót do Polski.
- Nie ma się co oszukiwać – byliśmy słabsi. Widać było różnicę między nami a rywalami. Walczyliśmy, ale na dziś mamy taką jakość piłkarską, a nie inną. Nie mogliśmy na to nic poradzić. Bez jakości piłkarskiej sama walka nie wystarczy. Mam poczucie, że zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy - mówił jeszcze na murawie Robert Lewandowski.
- Na razie czuję rozgoryczenie, złość, niemoc. Z drugiej strony chcę powalczyć o dobry wynik w tym ostatnim meczu. Jeżeli zagramy z takim samym zaangażowaniem jak w niedzielę i poprawimy kilka elementów, to jesteśmy w stanie zdobyć honorowe punkt - dodał piłkarz Bayernu Monachium.
Przed biało-czerwonymi mecz o honor z reprezentacją Japonii, z którą zmierzymy się w czwartek o godzinie 16:00.
-
AktualnościOceny po meczu Egipt - Iran. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 8:01
-


AktualnościNowa Zelandia - Belgia oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:58
-


AktualnościNowa Zelandia - Belgia statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:51
-


AktualnościEgipt - Iran w liczbach. Statystyki pomeczowe (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:50
-

AktualnościOceny pomeczowe Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 5:00
-

AktualnościOceny po meczu Urugwaj - Hiszpania. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 4:59





































