Inter ma czas do końca marca, aby uregulować płatność za Hakimiego

Hakimiego

goal.com

Do uzyskania licencji na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie UEFA wymaga, by wszystkie terminy administracyjne i umowne zostały dotrzymane do 31 marca. Inter Mediolan zalega z płatnością za Achrafa Hakimiego.

Włosi jesienią doszli do porozumienia z Realem Madryt w sprawie transferu Achrafa Hakimiego. Hiszpanie mieli wzbogacić się o kwotę 40 mln euro. Umowa przewidywała jednak możliwość odroczenia płatności, biorąc pod uwagę trudności związane z pandemią. Początkowy plan zakładał spłatę pierwszej raty do końca grudnia, ale problemy ekonomiczne sprawiły, że założenia trzeba było zmienić. Po negocjacjach obie strony doszły do konsensusu, przedłużając termin spłaty do 31 marca.

Nerazzurri  będą zdolni do uregulowania płatności w wysokości 13 mln euro jeszcze przed wspomnianym terminem. Ten zbliża się nieuchronnie. Mimo zawieszenia płac, w tym również wspomnianego Hakimiego Włosi nie muszą czekać na otrzymanie zagranicznego funduszu z tytułu nowej inwestycji, której spodziewają się w najbliższych tygodniach.

Luis Enrique też ma swoje fanaberie. Hiszpania w budowie przed Euro

Marokańczyk opuścił Madryt w poszukiwaniu minut, których nie otrzymywał od Zinedine Zidane’a. W tym sezonie dla ekipy z Mediolanu rozegrał łącznie 34 spotkania, notując sześć goli i tyle samo asyst. Inter przewodzi włoską Serie A, mając sześć punktów przewagi nad drugim AC Milanem.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *