Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Opolskie II liga I

W pierwszej grupie II ligi wojewódzkiej w opolskim walka jest bardzo wyrównana. Na półmetku minimalnie prowadzi Szymon Znajszły z GLKS Kietrz.

Strzelcy:

19 – Szymon Znajszły (GLKS Kietrz)

18 – Gracjan Bogdanowicz (Sparta Paczków)

15 – Grzegorz Robak (Sparta Paczków)

14 – Wojciech Dżendżera (LKS Biała Nyska)

10 – Michał Kaczkowski (LKS Rusocin)

9 – Bartosz Pficner (Metalowiec Łambinowice), Karol Misiarz (Sudety Burgrabice), Maciej Srebniak (Unia Polska Cerekiew)

8 – Marcin Broniewicz (GLKS Kietrz), Adrian Rusinowicz (GLKS Kietrz)

7 – Damian Bochniarz (Bimetal Dziewiętlice), Michał Białoskórski (LKS Rusocin), Jakub Śleziak (Sparta Paczków)

6 – Rafał Mendel (GLKS Kietrz), Mateusz Jemielewski (LKS Biała Nyska)

5 – Patryk Rabenda (Bimetal Dziewiętlice), Michał Mierzwa (Ligota Bialksa-Radostynia), Rafał Buszyński (Metalowiec Łambinowice), Marcin Wrześniak (Sparta Paczków)

4 – Artur Kowalski (Bimetal Dziewiętlice), Piotr Marczyk (Bimetal Dziewiętlice), Konrad Bezwerchny (Bimetal Dziewiętlice), Szymon Swoboda (GLKS Kietrz), Sebastian Byrtek (LKS Biała Nyska), Wojciech Matyjas (Sudety Burgrabice), Dominik Kuraś (Sudety Burgrabice), Przemysław Misiarz (Sudety Burgrabice), Denis Bryłka (Unia Polska Cerekiew)

3 – Andrzej Hetnschel (Ligota Bialksa-Radostynia), Marcel Kostka (Ligota Bialksa-Radostynia), Adam Kusber (Ligota Bialksa-Radostynia), Tomasz Koczaja (LKS Biała Nyska), Jakub Klimczak (LKS Biała Nyska), Dominik Zych (LKS Rusocin), Filip Kuźniar (LKS Rusocin), Jakub Szozda (LKS Rusocin), Patryk Hajczuk (Metalowiec Łambinowice), Mateusz Kogut (Rolnik Lewice), Jakub Ligocki (Sparta Paczków), Michał Głąb (Sparta Paczków), Kamil Grzeczny (Sparta Paczków), Piotr Czapla (Unia Polska Cerekiew)

2 – Maciej Wilgan (Bimetal Dziewiętlice), Klaudiusz Matląg (GLKS Kietrz), Maciej Wóz (GLKS Kietrz), Szymon Raczek (Ligota Bialksa-Radostynia), Adam Wróblewski (LKS Rusocin), Dawid Gniewczyński (LKS Rusocin), Jakub Czaja (LKS Rusocin), Damian Frankowicz (LKS Rusocin), Mateusz Tokarz (Sparta Paczków), Szymon Dziasek (Sparta Paczków), Patryk Urbaniak (Sparta Paczków), Wiktor Gadzina (Sudety Burgrabice), Szymon Kotygin (Sudety Burgrabice), Łukasz Sawczuk (Unia Polska Cerekiew)

1 – Kacper Furca (Bimetal Dziewiętlice), Dominik Brodziak (Bimetal Dziewiętlice), Krystian Piasny (GLKS Kietrz), Marcin Starodębski (GLKS Kietrz), Michał Staśko (GLKS Kietrz), Paweł Delengowski (GLKS Kietrz), Paweł Muzyk (GLKS Kietrz), Patryk Florian (Ligota Bialksa-Radostynia), Dominik Heda (Ligota Bialksa-Radostynia), Jakub Rogosz (Ligota Bialksa-Radostynia), Robert Martyniuk (Ligota Bialksa-Radostynia), Daniel Maciejewski (Ligota Bialksa-Radostynia), Damian Lichtański (LKS Biała Nyska), Robert Ciosmak (LKS Rusocin), Michał Białomazur (LKS Rusocin), Konrad Czaja (LKS Rusocin), Fabian Sobek (Metalowiec Łambinowice), Kamil Włodarczyk (Metalowiec Łambinowice), Dominik Mistarz (Metalowiec Łambinowice), Michał Boruń (Metalowiec Łambinowice), Mateusz Czerwik (Rolnik Lewice), Wiktor Pawluś (Rolnik Lewice), Jacek Wyskiel (Rolnik Lewice), Adam Tschope (Sparta Paczków), Tomasz Dąbski (Sparta Paczków), Grzegorz Turniak (Sparta Paczków), Bartłomiej Duraj (Sparta Paczków), Szymon Pikul (Sparta Paczków), Dawid Szewczyk (Sudety Burgrabice), Patryk Grzegorzewski (Sudety Burgrabice), Dariusz Hapanowicz (Sudety Burgrabice), Jakub Cokot (Sudety Burgrabice), Tomasz Urbaniak (Unia Polska Cerekiew), Dawid Machulak (Unia Polska Cerekiew), Kamil Długosz (Unia Polska Cerekiew)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.