Najlepsi strzelcy: Junior starszy – OLJ

W opolskiej lidze juniorów najlepszym strzelcem po rundzie jesiennej jest Dastin Knopik z MKS Kluczbork.

Strzelcy:

20 – Dastin Knopik (MKS Kluczbork)

14 – Sebastian Wacław (MKS Gogolin)

13 – Mateusz Dychus (Stal Brzeg)

11 – Adam Piontek (OKS Olesno)

9 – Jakub Cymerman (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Jarosław Bęben (Pogoń Prudnik), Paweł Bujakiewicz (Pomologia Prószków), Filip Nabiałek (Pomologia Prószków), Piotr Mendak (Stal Brzeg)

8 – Marcin Gawron (Piast Strzelce Opolskie), Krzysztof Toboła (Swornica Czarnowąsy)

7 – Sebastian Kantor (KS Krapkowice), Łukasz Stolarski (Piast Strzelce Opolskie), Bruno Gos (Pomologia Prószków)

6 – Kamil Malcharek (KS Krapkowice), Dawid Slimak (MKS Kluczbork), Tomasz Bryś (Polonia Nysa)

5 – Łukasz Machnik (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Grzegorz Filipiak (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Paweł Sklorz (OKS Olesno), Mateusz Kapnik (Pogoń Prudnik), Jakub Job (Polonia Nysa)

4 – Mateusz Plucik (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Kewin Kipka (LZS Walce), Jakub Lewandowski (Małapanew Ozimek), Karol Klimczak (MKS Kluczbork), Łukasz Szocik (Odra Kędzierzyn-Koźle), Łukasz Panek (OKS Olesno), Łukasz Choiński (Pogoń Prudnik), Piotr Mika (Pomologia Prószków), Radosław Kachel (Stal Brzeg)

3 – Andrzej Szafarczyk (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Adam Gomoła (KS Krapkowice), Jan Kuźnik (LZS Walce), Szymon Reczuch (LZS Walce), Jakub Calicki (Małapanew Ozimek), Szymon Setlak (MKS Kluczbork), Mateusz Gliński (OKS Olesno), Dominik Sikora (Polonia Nysa), Patryk Micuła (Stal Brzeg), Adrian Federowicz (Stal Brzeg), Patryk Grabowski (Swornica Czarnowąsy)

2 – Damian Wierzba (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Rafał Rasiński (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Bartosz Jasik (KS Krapkowice), Szymon Węglarski (KS Krapkowice), Tobias Suchan (LZS Walce), Jakub Ziegler (LZS Walce), Patryk Stawasz (Małapanew Ozimek), Jakub Podolski (Małapanew Ozimek), Szymon Łuczko (Małapanew Ozimek), Jakub Mendel (MKS Kluczbork), Szymon Witos (MKS Kluczbork), Patryk Jaworski (Odra Kędzierzyn-Koźle), Tomasz Mazurek (Odra Kędzierzyn-Koźle), Tomasz Parzonka (Odra Kędzierzyn-Koźle), Stanisław Dębski (OKS Olesno), Jakub Misiak (OKS Olesno), Damian Dada (Piast Strzelce Opolskie), Paweł Bajor (Piast Strzelce Opolskie), Mateusz Kapela (Piast Strzelce Opolskie), Kamil Czaja (Pogoń Prudnik), Oskar Bianga (Polonia Nysa), Mateusz Król (Polonia Nysa), Dawid Chmielewski (Polonia Nysa), Tomasz Antkowiak (Pomologia Prószków), Kacper Cieśliński (Pomologia Prószków), Dawid Gawroński (Stal Brzeg), Daniel Jankowski (Stal Brzeg), Dawid Kendzierski (Stal Brzeg), Gracjan Bożykowski (Swornica Czarnowąsy)

1 – Martin Szafarczyk (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Andrzej Lelicki (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Dawid Harosimczyk (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Daniel Kopitza (KS Krapkowice), Grzegorz Nowak (KS Krapkowice), Aleksander Burczyk (LZS Walce), Krzysztof Kubas (LZS Walce), Adam Konieczny (LZS Walce), Wojciech Noga (Małapanew Ozimek), Marcel Molendowski (Małapanew Ozimek), Maciej Możdżeń (Małapanew Ozimek), Oliwer Bega (MKS Gogolin), Marcel Mizielski (MKS Gogolin), Adam Mrosek (MKS Gogolin), Daniel Stosiek (MKS Gogolin), Emil Bogucki (MKS Gogolin), Miłosz Paradowski (MKS Kluczbork), Kacper Gurok (MKS Kluczbork), Dominik Mikołajewski (MKS Kluczbork), Kamil Przybysz (MKS Kluczbork), Tymoteusz Oczowiński (MKS Kluczbork), Dominik Lewandowski (MKS Kluczbork), Maciej Biernacki (OKS Olesno), Damian Hajduk (OKS Olesno), Michał Goluch (OKS Olesno), Jakub Dudek (Piast Strzelce Opolskie), Piotr Krupa (Piast Strzelce Opolskie), Jakub Górecki (Piast Strzelce Opolskie), Karol Miałkas (Pogoń Prudnik), Jakub Butor (Pogoń Prudnik), Dawid Suchoński (Polonia Nysa), Filip Kuś (Polonia Nysa), Krystian Lis (Polonia Nysa), Bartosz Amrogowicz (Polonia Nysa), Michał Kramczyński (Pomologia Prószków), Marcel Nikolajczyk (Pomologia Prószków), Damian Waloszek (Pomologia Prószków), Maciej Gut (Pomologia Prószków), Łukasz Dykus (Stal Brzeg), Jakub Smok (Stal Brzeg), Kacper Zarzycki (Stal Brzeg), Andrzej Grudziński (Stal Brzeg), Kacper Zarucki (Stal Brzeg), Kacper Płotka (Swornica Czarnowąsy), Kacper Górski (Swornica Czarnowąsy), Mateusz Hyla (Swornica Czarnowąsy), Mateusz Sapa (Swornica Czarnowąsy), Marek Waindok (Swornica Czarnowąsy), Kamil Klimczak (Swornica Czarnowąsy), Patryk Kandziora (Swornica Czarnowąsy)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.