Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Limanowa

W limanowskiej lidze juniorów młodszych walka była na tyle wyrównana, że królów strzelców jest dwóch: Mateusz Pajor (AKS Ujanowice) i Dariusz Hejmo (Orkan Szczerzyc).

Strzelcy:

9 – Mateusz Pajor (AKS Ujanowice), Dariusz Hejmo (Orkan Szczerzyc)

8 – Paweł Bukowiec (AKS Ujanowice), Łukasz Król (Mordarka), Karol Bryl (Turbacz Mszana Dolna)

7 – Kamil Tokarczyk (Uran Łukowica), Kacper Pietrzak (Uran Łukowica), Wojciech Szewczyk (Wierchy Pasierbiec)

6 – Adrian Ptaszek (Laskovia Laskowa), Dawid Lach (Ostra Olszówka Raba Niżna), Wiktor Antosz (Turbacz Mszana Dolna), Damian Wajda (Uran Łukowica)

5 – Wojciech Zelek (AKS Ujanowice), Kamil Rus (Orkan Szczerzyc), Paweł Wacławik (Ostra Olszówka Raba Niżna)

4 – Jakub Pysno (AKS Ujanowice), Jakub Węgrzyn (Orkan Szczerzyc), Przemysław Krzysztofiak (Turbacz Mszana Dolna)

3 – Kamil Krzyżak (AKS Ujanowice), Piotr Kołodziej (AKS Ujanowice), Krystian Serafin (AKS Ujanowice), Dawid Orzeł (Laskovia Laskowa), Krystian Pazdan (Orkan Szczerzyc), Patryk Pazdan (Orkan Szczerzyc), Filip Piechówka (Orkan Szczerzyc), Dawid Rutkowski (Ostra Olszówka Raba Niżna), Dominik Pustelnik (Ostra Olszówka Raba Niżna), Filip Żak (Turbacz Mszana Dolna), Sebastian Klag (Uran Łukowica), Tomasz Król (Uran Łukowica), Konrad Kowalik (Wierchy Pasierbiec)

2 – Maciej Krzyżak (AKS Ujanowice), Piotr Liptak (AKS Ujanowice), Patryk Gołąb (AKS Ujanowice), Paweł Filipek (AKS Ujanowice), Kacper Zabrzeński (AKS Ujanowice), Jakub Jędrzejek (Laskovia Laskowa), Jakub Sądel (Laskovia Laskowa), Jakub Łazarz (Mordarka), Łukasz Sochacki (Mordarka), Mateusz Zagórowski (Mordarka), Dominik Marek (Orkan Szczerzyc), Karol Kurek (Orkan Szczerzyc), Patryk Bieniek (Ostra Olszówka Raba Niżna), Jakub Wolak (Uran Łukowica), Wiktor Mrozek (Wierchy Pasierbiec), Mateusz Furtak (Wierchy Pasierbiec)

1 – Tomasz Garbacz (AKS Ujanowice), Paweł Zelek (Laskovia Laskowa), Krzysztof Michura (Laskovia Laskowa), Michał Uryga (Laskovia Laskowa), Wiktor Wróbel (Laskovia Laskowa), Kacper Ptaszek (Laskovia Laskowa), Piotr Wojtas (Mordarka), Miłosz Hebda (Mordarka), Mateusz Król (Mordarka), Przemysław Warmuz (Orkan Szczerzyc), Dawid Górka (Orkan Szczerzyc), Krystian Szewczyk (Orkan Szczerzyc), Jakub Czyszczoń (Ostra Olszówka Raba Niżna), Krystian Rutkowski (Ostra Olszówka Raba Niżna), Marek Pustelnik (Ostra Olszówka Raba Niżna), Grzegorz Rzepka (Ostra Olszówka Raba Niżna), Karol Kornaś (Turbacz Mszana Dolna), Bartłomiej Szczypka (Turbacz Mszana Dolna), Bartłomiej Gruszkowski (Turbacz Mszana Dolna), Grzegorz Krzysztofiak (Turbacz Mszana Dolna), Wojciech Wielocha (Uran Łukowica), Dominik Sawina (Uran Łukowica), Patryk Tokarczyk (Uran Łukowica), Bartłomiej Kotara (Wierchy Pasierbiec), Bartosz Dudek (Wierchy Pasierbiec)

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.