Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Słupsk I

W pierwszej grupie słupskiej ligi juniorów młodszych ogromną przewagę w klasyfikacji strzelców ma Mateusz Koniuszy z Pogoni Lębork.

Strzelcy:

19 – Mateusz Koniuszy (Pogoń Lębork)

10 – Adam Gwóźdź (KS Damnica)

9 – Michał Jesiołowski (Anioły Garczegorze)

8 – Oskar Wrześniewski (Pogoń Lębork), Julian Gardzielewski (Skotawia Dębnica Kaszubska), Marek Werenc (Stal Jezierzyce), Konrad Gajewski (SWE Pol Link Bruskowo)

7 – Jakub Baranowski (Anioły Garczegorze), Filip Klimek (Garbarnia Kępice), Sebastian Pawlak (Skotawia Dębnica Kaszubska), Łukasz Czubak (SWE Pol Link Bruskowo), Dawid Hływiak (Wybrzeże Objazda)

6 – Mateusz Folger (Pogoń Lębork), Patryk Gliszczyński (Pogoń Lębork)

5 – Sebastian Hinz (KS Damnica), Klaudiusz Lange (Pogoń Lębork), Andrzej Płaczkiewicz (Skotawia Dębnica Kaszubska), Olaf Kuc Miklaszewicz (Skotawia Dębnica Kaszubska), Andrzej Płaczkiewicz (Skotawia Dębnica Kaszubska), Adrian Pieńkowski (Wybrzeże Objazda)

4 – Fabian Strzyżewski (Garbarnia Kępice), Marcelin Rudzikiewicz (Skotawia Dębnica Kaszubska), Michał Dziuba (Stal Jezierzyce)

3 – Nikodem Labuda (Anioły Garczegorze), Dawid Mielewczyk (Anioły Garczegorze), Mateusz Kolańczyk (Anioły Garczegorze), Kacper Brzózka (Pogoń Lębork), Dominik Kiełbasa (Skotawia Dębnica Kaszubska), Igor Skwierz (Słupia Kobylnica), Łukasz Lemańczyk (Słupia Kobylnica), Janusz Gnatowski (Stal Jezierzyce), Kacper Trzaska (SWE Pol Link Bruskowo), Bartłomiej Rakowski (Wybrzeże Objazda)

2 – Jakub Żurawski (Anioły Garczegorze), Jarosław Malinowski (Anioły Garczegorze), Kacper Fiszbak (Garbarnia Kępice), Jakub Dramiński (Garbarnia Kępice), Oskar Stępień (Garbarnia Kępice), Filip Korzeniewski (Pogoń Lębork), Jakub Doba (Pogoń Lębork), Maciej Horodiuk (Słupia Kobylnica), Wiktor Wenta (Słupia Kobylnica), Krystian Podlasek (Stal Jezierzyce), Łukasz Okłocki (Stal Jezierzyce), Mateusz Wnuk (Wybrzeże Objazda)

1 – Aleksander Pałubicki (Anioły Garczegorze), Artur Ryszkiewicz (Anioły Garczegorze), Jakub Kapiszke (Anioły Garczegorze), Wojciech Łuczak (Garbarnia Kępice), Oskar Anfolecki (Garbarnia Kępice), Kacper Hałas (Garbarnia Kępice), Kacper Iwański (Garbarnia Kępice), Kacper Twardowski (KS Damnica), Dawid Perkowski (KS Damnica), Oliwer Remus (KS Damnica), Dominik Maciąg (KS Damnica), Kamil Diegner (KS Damnica), Grzegorz Piasecki (Skotawia Dębnica Kaszubska), Wiktor Kościecha (Skotawia Dębnica Kaszubska), Dominik Piotraschke (Słupia Kobylnica), Jakub Nadwodny (Stal Jezierzyce), Oskar Czaiński (Stal Jezierzyce), Dominik Nadwodny (Stal Jezierzyce), Jakub Chabowski (Stal Jezierzyce), Bartosz Szyngier (Stal Jezierzyce), Filip Barchanowski (SWE Pol Link Bruskowo), Kacper Dolata (SWE Pol Link Bruskowo), Patryk Grzybowski (Victoria Słupsk), Maciej Środa (Victoria Słupsk), Bartosz Witek (Victoria Słupsk), Hubert Włosek (Victoria Słupsk), Filip Grudniewski (Wybrzeże Objazda), Arkadiusz Bachul (Wybrzeże Objazda)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi