Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Słupsk II

Dwóch liderów klasyfikacji strzelców w drugiej grupie słupskiej ligi juniorów młodszych. 14 bramek mają na koncie Szymon Wilga ze Stegny Parchowo i Kamil Kurtyka z UKS ZSS Człuchów.

Strzelcy:

14 – Szymon Wilma (Stegna Parchowo), Kamil Kurtyka (UKS ZSS Człuchów)

13 – Piotr Majoch (UKS ZSS Człuchów)

10 – Filip Grzybowski (Dolina-Speranda Gałąźnia)

9 – Jakub Prondziński (Szarża Krojanty)

8 – Franciszek Reszka (Stegna Parchowo)

6 – Michał Morawski (Kolejarz Chojnice), Jakub Trzebiatowski (Stegna Parchowo)

5 – Szymon Rzeźnicki (Dolina-Speranda Gałąźnia), Tomasz Szmagliński (Lider Rychnowy)

4 – Mikołaj Józefowski (Lider Rychnowy), Patryk Petelski (Lider Rychnowy), Ignacy Nawrocki (Lider Rychnowy), Jakub Nowacki (Szarża Krojanty), Michał Dorsz (UKS ZSS Człuchów)

3 – Grzegorz Terek (Dolina-Speranda Gałąźnia), Nikodem Zientara (Kolejarz Chojnice), Kacper Gliniecki (Lider Rychnowy), Wojciech Marzec (MKS Debrzno), Jakub Ginter (Szarża Krojanty), Dawid Zander (Stegna Parchowo), Maciej Szreder (Tęcza Brusy), Tomasz Leszczyński (Tęcza Brusy), Wojciech Gogoła (UKS ZSS Człuchów), Adam Wesołowski (UKS ZSS Człuchów)

2 – Jakub Tyczyński (Chojniczanka Chojnice), Kacper Koszuta (Chojniczanka Chojnice), Wojciech Frieda (Chojniczanka Chojnice), Maciej Chytry (Czarni Czarne), Damian Kojnecki (Czarni Czarne), Jakub Stanisławek (Dolina-Speranda Gałąźnia), Bartosz Karkusiewicz (Dolina-Speranda Gałąźnia), Szymon Czekierda (Kolejarz Chojnice), Klaudiusz Sreberski (Kolejarz Chojnice), Damian Godlewski (Kolejarz Chojnice), Mateusz Rutkowski (Kolejarz Chojnice), Paweł Łangowski (Lider Rychnowy), Kacper Bielecki (MKS Debrzno), Filip Sieracki (Szarża Krojanty), Kacper Fojuth (Szarża Krojanty), Mikołaj Nyks (Szarża Krojanty), Paweł Wirkus (Stegna Parchowo), Krystian Alfuth (Tęcza Brusy), Dawid Banasiak (Tęcza Brusy), Jurand Hamerski (UKS ZSS Człuchów), Olaf Meyer (UKS ZSS Człuchów), Hubert Pietrzyk (UKS ZSS Człuchów)

1 – Kamil Marczyński (Chojniczanka Chojnice), Oskar Brozembach (Chojniczanka Chojnice), Sławomir Piekus (Czarni Czarne), Dominik Maszkiewicz (Czarni Czarne), Daniel Haziak (Czarni Czarne), Dawid Wojda (Czarni Czarne), Dominik Chybiński (Czarni Czarne), Jakub Starowicz (Czarni Czarne), Wiktor Strychalski (Dolina-Speranda Gałąźnia), Igor Stachowiak (Dolina-Speranda Gałąźnia), Michał Morawski (Kolejarz Chojnice), Jacek Kimel (Kolejarz Chojnice), Michał Foks (Kolejarz Chojnice), Marcin Sobański (Kolejarz Chojnice), Denis Jankowski (Lider Rychnowy), Kacper Niegrzybowski (Lider Rychnowy), Karol Romańczyk (Lider Rychnowy), Kamil Romańczyk (Lider Rychnowy), Radosław Bukalski (Lider Rychnowy), Kacper Wegner (MKS Debrzno), Jakub Bruski (MKS Debrzno), Wojciech Kaczmarek (MKS Debrzno), Piotr Styka (MKS Debrzno), Damian Kamowski (MKS Debrzno), Mikołaj Sikorski (MKS Debrzno), Piotr Bielasz (Szarża Krojanty), Sebastian Zakrzewski (Szarża Krojanty), Szymon Gnaciński (Szarża Krojanty), Konrad Dułak (Stegna Parchowo), Paweł Rożek (Stegna Parchowo), Mateusz Hinc (Stegna Parchowo), Kordian Durawa (Stegna Parchowo), Filip Ginter (Tęcza Brusy), Tomasz Jendernal (Tęcza Brusy), Patryk Lepak (Tęcza Brusy), Mikołaj Dorawa (UKS ZSS Człuchów), Dawid Biłanicz (UKS ZSS Człuchów), Paweł Drozd (UKS ZSS Człuchów)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi