Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Pomorskie

W pomorskiej lidze juniorów młodszych najlepszym strzelcem w połowie rozgrywek jest Bartosz Kamiński z Arki Gdynia.

Strzelcy:

14 – Bartosz Kamiński (Arka Gdynia)

10 – Jan Sadowski (Bałtyk Gdynia), Michał Sadowski (Lechia II Gdańsk)

9 – Kacper Formela (Gryf Słupsk)

8 – Tim Schopiński (Chojniczanka Chojnice), Hubert Bugajewski (Lechia II Gdańsk)

7 – Daniel Kamiński (Gedania Gdańsk)

6 – Daniel Kwidziński (Gryf Wejherowo), Nikodem Marciniak (Jaguar Gdańsk), Franciszek Denisewicz (KP Starogard Gdański), Borys Narożny (Lechia II Gdańsk)

5 – Oliwier Dobek (Arka Gdynia), Dawid Muszyński (Bałtyk Gdynia), Filip Sobiecki (Bałtyk Gdynia), Franciszek Zajączkowski (Gedania Gdańsk)

4 – Milan Posmyk (Arka Gdynia), Kasper Własny (Arka Gdynia), Filip Zblewski (Drutex-Bytovia Bytów), Krzysztof Zblewski (Drutex-Bytovia Bytów), Sebastian Starzyński (Drutex-Bytovia Bytów), Antoni Gulbiński (Gryf Słupsk), Kacper Bladowski (Jaguar Gdańsk), Karol Antoń (Jaguar Gdańsk), Dawid Pobłocki (Kaszubia Kościerzyna), Łukasz Jandziński (Lechia II Gdańsk), Kacper Malinowski (Start Miastko), Przemysław Spalik (Start Miastko)

3 – Jakub Fornalik (Bałtyk Gdynia), Mateusz Kołtonowski (Chojniczanka Chojnice), Tymon Bach (Gedania Gdańsk), Artur Ziemblewicz (Gedania Gdańsk), Hubert Foit (Gryf Słupsk), Szymon Potrykus (Gryf Wejherowo), Jan Szymkowiak (Kaszubia Kościerzyna), Łukasz Knitter (Kaszubia Kościerzyna), Jakub Czochór (KP Starogard Gdański), Michał Uszacki (KP Starogard Gdański), Mateusz Romanowski (KP Starogard Gdański), Radosław Klohs (KP Starogard Gdański), Dawid Ogrodowczyk (Lechia II Gdańsk), Dominik Żmuda-Trzebiatowska (Start Miastko)

2 – Dominik Rusnak (Arka Gdynia), Marcel Mąka (Arka Gdynia), Anton Delinac (Bałtyk Gdynia), Igor Czerkies (Bałtyk Gdynia), Tymon Wawrzyniak (Bałtyk Gdynia), Krzysztof Korczyc (Chojniczanka Chojnice), Kacper Boniecki (Chojniczanka Chojnice), Klaudiusz Ciuk (Chojniczanka Chojnice), Wiktor Treder (Drutex-Bytovia Bytów), Przemysław Leik (Drutex-Bytovia Bytów), Paweł Górny (Drutex-Bytovia Bytów), Damian Grzenkowicz (Gedania Gdańsk), Dawid Szczuka (Gedania Gdańsk), Łukasz Mielewczyk (Gryf Wejherowo), Alex Madej (Jaguar Gdańsk), Michał Bławat (Jaguar Gdańsk), Borys Tuszkowski (Kaszubia Kościerzyna), Szymon Stosik (KP Starogard Gdański), Sebastian Dziadkowiec (Lechia II Gdańsk), Jakub Jarzębowski (Lechia II Gdańsk), Michał Tułodziecki (Pomezania Malbork), Ryszard Bujwid (Start Miastko)

1 – Maciej Zwoliński (Arka Gdynia), Radosław Nowicki (Arka Gdynia), Jakub Życzyński (Arka Gdynia), Kamil Motyl (Arka Gdynia), Igor Jankowski (Arka Gdynia), Kacper Książkiewicz (Arka Gdynia), Mateusz Andryszak (Bałtyk Gdynia), Alex Grochowski (Bałtyk Gdynia), Jakub Wasilewski (Bałtyk Gdynia), Filip Lemańczyk (Chojniczanka Chojnice), Tobiasz Stanka (Chojniczanka Chojnice), Szymon Galikowski (Chojniczanka Chojnice), Patryk Lemańczyk (Chojniczanka Chojnice), Radosław Leik (Drutex-Bytovia Bytów), Karol Żmuda-Trzebiatowski (Drutex-Bytovia Bytów), Igor Czerkies (Drutex-Bytovia Bytów), Bartosz Wolski (Drutex-Bytovia Bytów), Krystian Ebertowski (Drutex-Bytovia Bytów), Filip Witkowski (Gedania Gdańsk), Jakub Krzychowiec (Gedania Gdańsk), Michał Musiał (Gryf Słupsk), Jakub Janikiewicz (Gryf Słupsk), Marcel Pietrykowski (Gryf Słupsk), Hubert Krzyżanowski (Gryf Słupsk), Mateusz Skurnóg (Gryf Słupsk), Kacper Poninkiewicz (Gryf Słupsk), Kacper Kwiatkowski (Gryf Wejherowo), Jakub Rudziński (Gryf Wejherowo), Dawid Pilarski (Gryf Wejherowo), Karol Baranowski (Gryf Wejherowo), Arkadiusz Miotk (Gryf Wejherowo), Kamil Trocki (Gryf Wejherowo), Marcin Załuska (Jaguar Gdańsk), Jakub Hasiak (Jaguar Gdańsk), Aleksander Gałęza (Jaguar Gdańsk), Szymon Piłat (Jaguar Gdańsk), Piotr Kowalek (Jaguar Gdańsk), Patryk Żuk (Jaguar Gdańsk), Kacper Okoniewski (Kaszubia Kościerzyna), Krystian Zaborowski (Kaszubia Kościerzyna), Jakub Lemańczyk (Kaszubia Kościerzyna), Kacper Zaborowski (Kaszubia Kościerzyna), Krystian Voigt (Kaszubia Kościerzyna), Natan Waśniewski (KP Starogard Gdański), Jakub Wontka (KP Starogard Gdański), Kacper Aronowski (KP Starogard Gdański), Dawid Gdaniec (KP Starogard Gdański), Mateusz Szmukała (KP Starogard Gdański), Oskar Folkmann (KP Starogard Gdański), Jakub Piepiórka (KP Starogard Gdański), Ryszard Sumiński (Lechia II Gdańsk), Mikołaj Pietrzak (Lechia II Gdańsk), Kacper Chomicz (Lechia II Gdańsk), Albin Mirowicz (Lechia II Gdańsk), Marek Niewiadomski (Lechia II Gdańsk), Jakub Kałuziński (Lechia II Gdańsk), Sebastian Rugowski (Lechia II Gdańsk), Jan Kopania (Lechia II Gdańsk), Bartosz Kuźniarski (Lechia II Gdańsk), Adam Juszczyński (Lechia II Gdańsk), Krystian Sobczyński (Pomezania Malbork), Paweł Błaszak (Pomezania Malbork), Miłosz Kwiatkowski (Pomezania Malbork), Mateusz Borkowski (Start Miastko), Piotr Trzeciński (Start Miastko), Oskar Kaźmierczak (Start Miastko)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi