Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Gdańsk I

W pierwszej grupie gdańskiej ligi juniorów młodszych o zwycięstwo w klasyfikacji strzelców walczą dwaj gracze Korony Żelistrzewo: Damian Białk i Przemysław Srok.

Strzelcy:

20 – Damian Białk (Korona Żelistrzewo), Przemysław Srok (Korona Żelistrzewo)

12 – Kacper Hebel (Orkan Rumia)

11 – Krzysztof Tabaszewski (MKS Władysławowo)

10 – Kajetan Wojciechowski (Sztorm Mosty)

9 – Marek Stefanowski (Sztorm Mosty)

8 – Łukasz Michałek (KTS-K Luzino)

7 – Kacper Richert (Czarni Pruszcz Gdański), Łukasz Hebel (Stolem Gniewino)

6 – Klaudiusz Zapora (Iskra Gdynia), Jakub Krefft (Orkan Rumia), Cyprian Schroder (Stolem Gniewino), Daniel Sikora (Sztorm Mosty)

5 – Rafał Wasiuta (AP KP Gdynia), Igor Jankowski (Arka II Gdynia), Jacek Wojtkiewicz (Bałtyk II Gdynia), Mikołaj Jan (Czarni Pruszcz Gdański), Mateusz Chwyć (Iskra Gdynia), Kacper Bornowski (KTS-K Luzino), Tymoteusz Garski (Stolem Gniewino), Julian Styn (Stolem Gniewino)

4 – Adrian Potrukus (AP KP Gdynia), Maciej Scharmach (Bałtyk II Gdynia), Dawid Dymkowski (Czarni Pruszcz Gdański), Adrian Orański (Korona Żelistrzewo), Maciej Darznik (KTS-K Luzino), Bartosz Szpakiewicz (KTS-K Luzino), Kacper Lis (MKS Władysławowo), Dominik Marek (Olimpic Gdańsk), Mikołaj Hofman (Olimpic Gdańsk), Jakub Szweda (Sztorm Mosty)

3 – Mariusz Rathenów (AP KP Gdynia), Michał Maliczewski (AP KP Gdynia), Krzysztof Tabaszewski (AP KP Gdynia), Dawid Betka (Arka II Gdynia), Patryk Reszka (Arka II Gdynia), Patryk Kozłowski (Arka II Gdynia), Mateusz Skrzypczak (Arka II Gdynia), Igor Kopyciński (Czarni Pruszcz Gdański), Sebastian Nowak (Iskra Gdynia), Dominik Zieliński (Iskra Gdynia), Jan Hammerl (Korona Żelistrzewo), Aleksander Niwiński (Korona Żelistrzewo), Krzysztof Gumiński (Olimpic Gdańsk), Paweł Szajerka (Orkan Rumia), Piotr Fusowski (Stolem Gniewino), Maciej Pełkowski (Stolem Gniewino), Kacper Gburek (Sztorm Mosty), Michał Ozga (Sztorm Mosty), Adam Pilch (Teamspirit Gdańsk), Filip Gudziński (Teamspirit Gdańsk)

2 – Sebastian Mołodowicz (AP KP Gdynia), Dominik Tomaszewski (AP KP Gdynia), Michał Parnawski (AP KP Gdynia), Maciej Pyrek (Arka II Gdynia), Mateusz Pestka (Arka II Gdynia), Dawid Król (Arka II Gdynia), Damian Chojnacki (Arka II Gdynia), Dawid Chmurzyński (Arka II Gdynia), Dominik Wołowski (Bałtyk II Gdynia), Marcin Zdanowicz (Bałtyk II Gdynia), Sebastian Matusz (Czarni Pruszcz Gdański), Dawid Czapiewski (Czarni Pruszcz Gdański), Nikodem Truszkowski (Czarni Pruszcz Gdański), Dominik Lech (Czarni Pruszcz Gdański), Wojciech Siedlikowski (Iskra Gdynia), Dawid Partyka (Iskra Gdynia), Filip Pieczyński (Iskra Gdynia), Konrad Szydłowski (Korona Żelistrzewo), Mateusz Gruba (KTS-K Luzino), Jakub Kryczka (MKS Władysławowo), Mateusz Ciskowski (MKS Władysławowo), Wojciech Gawrychowski (Olimpic Gdańsk), Michał Kruszewski (Polonia Gdańsk), Oskar Zieliński (Stolem Gniewino), Michał Fiedorowicz (Teamspirit Gdańsk), Karol Kaźmierczak (Teamspirit Gdańsk), Oskar Petsch (Teamspirit Gdańsk)

1 – Szymon Gołębiowski (AP KP Gdynia), Jan Chołdrych (AP KP Gdynia), Rafał Curyło (AP KP Gdynia), Jan Chołdrych (AP KP Gdynia), Mateusz Karpiński (AP KP Gdynia), Maciej Zwoliński (Arka II Gdynia), Kacper Książkiewicz (Arka II Gdynia), Adam Sulewski (Arka II Gdynia), Tomasz Wojciechowski (Arka II Gdynia), Jakub Jabłoński (Bałtyk II Gdynia), Maciej Otto (Bałtyk II Gdynia), Dawid Breliński (Bałtyk II Gdynia), Jakub Fornalik (Bałtyk II Gdynia), Jakub Śmigielski (Bałtyk II Gdynia), Maciej Kaźmierczak (Bałtyk II Gdynia), Maciej Nowak (Bałtyk II Gdynia), Mikołaj Kośnik (Bałtyk II Gdynia), Aleksander Jędrzejak (Bałtyk II Gdynia), Michał Maliczewski (Bałtyk II Gdynia), Jakub Nuż (Czarni Pruszcz Gdański), Franciszek Rytlewski (Czarni Pruszcz Gdański), Kamil Knieć (Czarni Pruszcz Gdański), Jakub Popiel (Iskra Gdynia), Krystian Noch (Iskra Gdynia), Jan Mościpan (Iskra Gdynia), Artur Zieliński (Iskra Gdynia), Dominik Fotta (Iskra Gdynia), Oskar Klotzki (KTS-K Luzino), Wojciech Jarosz (KTS-K Luzino), Aleksander Biernat (KTS-K Luzino), Mikołaj Kąkol (MKS Władysławowo), Tomasz Bigott (MKS Władysławowo), Jakub Konopa (MKS Władysławowo), Mateusz Dawidowicz (Olimpic Gdańsk), Mateusz Kaczmarski (Olimpic Gdańsk), Wiktor Klinkosz (Olimpic Gdańsk), Artur Chudzicki (Olimpic Gdańsk), Leon Barzowski (Olimpic Gdańsk), Adrian Gornicki (Olimpic Gdańsk), Krystian Sajewicz (Orkan Rumia), Karol Byra (Orkan Rumia), Jakub Szweda (Orkan Rumia), Filip Tuszyński (Orkan Rumia), Przemysław Gedowski (Orkan Rumia), Bartosz Sonnberg (Orkan Rumia), Jakub Megger (Polonia Gdańsk), Jakub Derlukiewicz-Pepa (Polonia Gdańsk), Grzegorz Kowalski (Polonia Gdańsk), Krzysztof Piepiórka (Polonia Gdańsk), Paweł Korolkiewicz (Polonia Gdańsk), Przemysław Gaffke (Polonia Gdańsk), Norbert Pelcer (Polonia Gdańsk), Michał Winkiewicz (Polonia Gdańsk), David Slottke (Stolem Gniewino), Artur Holcer (Stolem Gniewino), Robert Blizna (Stolem Gniewino), Wiktor Lesnau (Stolem Gniewino), Bartosz Misielak (Stolem Gniewino), Jakub Kurdziel (Sztorm Mosty), Kacper Kaleta (Sztorm Mosty), Kacper Mierzejewski (Sztorm Mosty), Oskar Wołosz (Sztorm Mosty), Wojciech Gojka (Teamspirit Gdańsk), Ziemowit Orlikowski (Teamspirit Gdańsk), Adam Pachur (Teamspirit Gdańsk), Wiktor Kąkol (Teamspirit Gdańsk)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi