NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Kujawsko-pomorskie

5 grudnia 2017, 22:58 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Kujawsko-pomorskie
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

W I lidze wojewódzkiej juniorów młodszych w województwie kujawsko-pomorskim dość znacząco rywalom odskoczył Dawid Krzyżański z Lidera Włocławek, naciskany przez Szymona Grudzińskiego z Chemika Bydgoszcz.

Strzelcy:

17 – Dawid Krzyżański (Lider Włocławek)

14 – Szymon Grudziński (Chemik Bydgoszcz)

12 – Dominik Pikalski (UKS SMS Włocławek)

11 – Jacek Kaźmierczyk (Sparta Brodnica)

9 – Gabriel Pieczyński (Chemik Bydgoszcz)

8 – Damian Kacperski (Lider Włocławek), Marek Piątkowski (Włókniarz Toruń)

7 – Łukasz Jaworski (Gwiazda Bydgoszcz), Stanislav Loyevskyy (Lider Włocławek)

6 – Oskar Janus (Włókniarz Toruń), Krzysztof Dzikowski (Włókniarz Toruń)

5 – Szymon Dudek (Budowlany KS Bydgoszcz), Jakub Szugajew (Chemik Bydgoszcz), Szymon Ostrowski (Lider Włocławek), Łukasz Wawrzyniak (UKS SMS Włocławek), Mikołaj Jabłkowski (UKS SMS Włocławek), Jakub Stawski (Włókniarz Toruń)

4 – Dmytro Martynyuk (Sparta Brodnica), Konrad Janiszewski (UKS SMS Włocławek), Marcel Wiertlewski (Victoria Koronowo), Wojciech Raniszewski (Włókniarz Toruń)

3 – Dorian Nalazek (Budowlany KS Bydgoszcz), Szymon Pruss (Chemik Bydgoszcz), Filip Zabrocki (Chemik Bydgoszcz), Kacper Nowakowski (Gwiazda Bydgoszcz), Kacper Matthaus (Gwiazda Bydgoszcz), Dawid Ormiński (Lider Włocławek), Bartosz Mańka (Sparta Brodnica), Jakub Ochocki (Sparta Brodnica), Damian Świerczyński (UKS SMS Włocławek), Michał Oczkowski (Victoria Koronowo)

2 – Filip Saganowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Gracjan Maciejewski (Chemik Bydgoszcz), Kacper Ślużyński (Chemik Bydgoszcz), Eryk Marszał (Chemik Bydgoszcz), Łukasz Woźny (Chemik Bydgoszcz), Patryk Połeć (Chemik Bydgoszcz), Radosław Graczyk (Chemik Bydgoszcz), Gracjan Witczak (Gwiazda Bydgoszcz), Jakub Powalisz (Gwiazda Bydgoszcz), Nazar Zorenko (Gwiazda Bydgoszcz), Norbert Wardalski (Gwiazda Bydgoszcz), Igor Orzechowski (Gwiazda Bydgoszcz), Patryk Cichocki (Lider Włocławek), Jakub Zaleski (Lider Włocławek), Jakub Lipkowski (Lider Włocławek), Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica), Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica), Marceli Dolata (UKS SMS Włocławek), Hubert Majtczak (UKS SMS Włocławek), Mateusz Jakubowski (UKS SMS Włocławek), Natan Gralak (UKS SMS Włocławek), Robert Bross (Victoria Koronowo)

1 – Maksymilian Świątkowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Dawid Chechla (Budowlany KS Bydgoszcz), Jakub Cieślak (Budowlany KS Bydgoszcz), Tomasz Grzegorek (Budowlany KS Bydgoszcz), Miłosz Baryłka (Budowlany KS Bydgoszcz), Adam Frelichowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Mateusz Steltmann (Budowlany KS Bydgoszcz), Filip Menczyński (Chemik Bydgoszcz), Miłosz Nowakowski (Chemik Bydgoszcz), Łukasz Kowalski (Chemik Bydgoszcz), Patryk Zbylut (Gwiazda Bydgoszcz), Antoni Guziołek (Gwiazda Bydgoszcz), Paweł Malach (Gwiazda Bydgoszcz), Damian Truchlewski (Gwiazda Bydgoszcz), Jan Brzozowski (Gwiazda Bydgoszcz), Marcin Droż (Gwiazda Bydgoszcz), Tomasz Świeczkowski (Lider Włocławek), Dawid Wojciechowski (Lider Włocławek), Michał Murawiak (Lider Włocławek), Bartosz Czyżewski (Lider Włocławek), Norbert Karasiewicz (Lider Włocławek), Bartosz Czyżewski (Lider Włocławek), Marcin Jóźwiak (Sparta Brodnica), Mikołaj Sarnowski (Sparta Brodnica), Miłosz Szmidt (Sparta Brodnica), Łukasz Jackiewicz (Sparta Brodnica), Błażej Tamiła (Sparta Brodnica), Kamil Komada (UKS SMS Włocławek), Wiktor Rychwicki (UKS SMS Włocławek), Sebastian Czarnecki (UKS SMS Włocławek), Jakub Brandt (UKS SMS Włocławek), Jakub Karbowski (Victoria Koronowo), Dominik Dunajski (Włókniarz Toruń), Robert Orłowski (Włókniarz Toruń), Mateusz Hoffman (Włókniarz Toruń)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi