Hyballa: Nie było do końca jasne, czy w ogóle zagramy

Peter Hyballa

wisla.krakow.pl / fot. Bartek Ziolkowski

– Przed meczem nie było do końca jasne, czy w ogóle zagramy z uwagi na opady śniegu – powiedział Peter Hyballa. Miejscami na murawie znajdowała się pokrywa śnieżna.

Krakowianie byli stroną dominującą w starciu z Jagiellonią Białystok (2:0). Podnieśli się po bolesnej porażce z Piastem Gliwice (3:4) i odskoczyli na trzy punkty od strefy spadkowej. – W pierwszej połowie byliśmy lepsi. Graliśmy długie piłki z uwagi na warunki, jakie panowały na boisku. Mieliśmy trzy – cztery stuprocentowe sytuacje. W drugiej połowie także byliśmy stroną dominującą i na szczęście udało nam się zdobyć bramki – skomentował trener “Białej Gwiazdy”.

Mecz pod znakiem zapytania

– Nigdy nie można być pewnym zwycięstwa. Jagiellonia to bardzo dobry zespół. Natomiast my wierzyliśmy w to, że się uda. Przed meczem nie było do końca jasne, czy w ogóle zagramy z uwagi na opady śniegu. Można powiedzieć, że złożyło się szczęśliwie, iż zagraliśmy, ponieważ zwyciężyliśmy – dodał.

Skuteczny jest Maciej Sadlok, który strzelił swojego drugiego gola w tym roku. – Grał przeciwko białostoczanom na lewej obronie i zaprezentował się fenomenalnie. To prawdziwy kapitan, z którego jestem bardzo dumny. Powtarzam zawodnikom, aby uderzać na bramkę zaraz po zgarnięciu drugich piłek i to się opłaca. Jako lewy obrońca ma więcej okazji – skomplementował defensora.

źródło: wisla.krakow.pl / 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *