Reprezentacja Gibraltaru pokonała Liechtenstein 2:1 w meczu dywizji D Ligi Narodów. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo tego kraju w meczu o punkty.

Lepiej spotkanie rozpoczęła drużyna z księstwa. Już w 15. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Salanović. Ta bramka na długo uśpiła mecz i w pierwszej części spotkania nie oglądaliśmy już goli. W szatni miejscowych musiało dziać się bardzo dużo, ponieważ na drugą połowę wszyli bardzo zmotywowani. Podopieczni Jose Ribasa zadali dwa decydujące ciosy w 61. i 66. minucie. Najpierw do bramki gości trafił Cabrera, a następnie po rzucie rożnym bramkę dającą zwycięstwo strzelił Joseph Chipolina. Dla pomocnika Lincoln City jest to drugi mecz z rzędu z golem. W końcówce byliśmy świadkami niesamowitej walki. Najpierw po błędzie własnego bramkarz piłkę z linii bramkowej wybijał kapitan zespołu Roy Chipolina, a następnie po zamieszaniu w polu karnym piłkę na linii bramkowej złapał Goldwin. Przed końcem regulaminowego czasu gry szansę na trzeciego gola dla Gibraltaru zmarnował Cabrera. W doliczonym czasie bramki nie padły i Gibraltar mógł cieszyć się z drugiego zwycięstwa o punkty w historii.

Gibraltar – Liechtenstein 2:1 (0:1)