Wieczysta Kraków rozpoczyna sezon z przytupem! Wygrana aż dwucyfrową liczbą bramek

Wieczysta Kraków zainaugurowała dzisiaj sezon 2021/2022. Drużyna stawia sobie za cel awanse rok po roku i dziś pokazała, że IV Liga może być dla niej tylko przystawką. W pierwszym spotkaniu zespół Franciszka Smudy wygrał dziś aż 16:0!

Każdy polski fan piłki nożnej zna drużynę Wieczystej Kraków. Klub budowany przez biznesmena Wojciecha Kwietnia słynie z wielkich transferów i głośnych nazwisk. Tacy zawodnicy jak Sławomir Peszko lub Radosław Majewski gwarantują wysokie wyniki. Tym bardziej, że krakowski zespół dopiero rozpoczyna swoją przygodę z wielkim futbolem. Dziś zaczęli sezon w IV Lidze.

Trzeba powiedzieć, że Wieczysta pokazała wprost swoje aspiracje do szybkiego awansu. Dzisiejsza wygrana 16:0 to deklasacja patrząc na to, że im wyżej klub gra, tym lepszych ma przeciwników. Nie nam rozstrzygać czy Clepardia Kraków ma również aspiracje do gry w III Lidze. Jednak przegrana szesnastoma bramkami pokazuje, jak silna jest Wieczysta grając w IV Lidze.

W dzisiejszym spotkaniu gole dla Wieczystej Kraków strzelali: Radosław Majewski (6 goli), Sławomir Peszko (3 gole), po dwie bramki zdobyli Dawid Jampich oraz Patrik Misak. Natomiast jednym trafieniem popisali się Łukasz Pietras, Seweryn Michalski oraz Mateusz Krasuski.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.