Najlepsi strzelcy – Junior Młodszy, Włocławek IV liga

Rozgrywki w IV lidze okręgowej juniora młodszego Włocławek były bardzo zacięte, jednakże rywalizacja o koronę króla strzelców nie była już taka sama, bowiem rywali zostawił w tyle Michał Laskowski (LKS Grot Kowalki), który trafiał do siatki 18 razy.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Strzelcy:

18 bramek: Michał Laskowski (LKS Grot Kowalki).

13 bramek: Filip Baranowski (Kujawianka Izbica Kujawska).

11 bramek: Sebastian Bączkowski (Ziemowit Osięciny).

10 bramek: Rafał Gawroński (Ziemowit Osięciny).

9 bramek: Damian Zalewski (Ziemowit Osięciny).

8 bramek: Szymon Ciećwierz (UKS Lipno), Alan Kórnatowski (UKS Lipno).

7 bramek: Radosław Górecki (LKS Grot Kowalki).

6 bramek: Kacper Andrzejewski (MGKS Lubraniec), Mateusz Modrzejewski (Tęcza Topólka).

5 bramek: Bartłomiej Kurlapski (Kujawianka Izbica Kujawska), Łukasz Grabczyński (Tęcza Topólka), Krystian Piasecki (Tęcza Topólka), Dominik Janiak (Tęcza Topólka), Łukasz Goszcz (UKS Lipno), Dawid Bisowski (UKS Lipno), Damian Doliński (UKS Lipno), Jakub Jesionowski (UKS Lipno).

4 bramki: Patryk Woźniak (MGKS Lubraniec), Mateusz Tokarski (Sadownik Waganiec), Kacper Łopatowski (Sadownik Waganiec), Kacper Gajdziński (Sadownik Waganiec), Jakub Bugdalski (UKS Lipno), Mateusz Wojciechowski (Ziemowit Osięciny).

3 bramki: Jakub Szałecki (LKS Grot Kowalki), Rafał Dubacki (LKS Grot Kowalki), Karol Pawelec (LKS Grot Kowalki), Adrian Szymański (MGKS Lubraniec), Kacper Zakrzewski (UKS Lipno).

2 bramki: Rafał Michalak (Kujawianka Izbica Kujawska), Jakub Kwaśniewski (Kujawianka Izbica Kujawska), Mateusz Gawryszewski (LKS Grot Kowalki), Dawid Łukowski (LKS Grot Kowalki), Eryk Miastkowski (MGKS Lubraniec), Iwo Janiszewski (MGKS Lubraniec), Adrian Kujawa (Sadownik Waganiec), Patryk Niżyński (Tęcza Topólka), Patryk Pruczkowski (Tęcza Topólka), Mateusz Bruzda (Tęcza Topólka), Mateusz Janiak (Tęcza Topólka), Krzysztof Gruszczyński (UKS Lipno), Michał Kamiński (UKS Lipno), Jakub Koprowicz (Ziemowit Osięciny).

1 bramka: Szymon Jóźwiak (Kujawianka Izbica Kujawska), Konrad Wesołowski (Kujawianka Izbica Kujawska), Michał Popieliński (Kujawianka Izbica Kujawska), Mateusz Majchrowicz (Kujawianka Izbica Kujawska), Mateusz Wojdak (Kujawianka Izbica Kujawska), Wiktor Wilczyński (LKS Grot Kowalki), Jakub Szwarc (MGKS Lubraniec), Patryk Kletkiewicz (Sadownik Waganiec), Piotr Kuliński (Sadownik Waganiec), Dawid Kurdubski (Sadownik Waganiec), Daniel Gapski (Sadownik Waganiec), Kacper Karczemny (Sadownik Waganiec), Kacper Rempalski (Sadownik Waganiec), Kacper Małkowski (Tęcza Topólka), Jakub Nowak (Tęcza Topólka), Remigiusz Brzeziński (Tęcza Topólka), Romuald Brzeziński (Tęcza Topólka), Kamil Małkowski (Tęcza Topólka), Patryk Gajtkowski (UKS Lipno), Damian Wojtczak (Ziemowit Osięciny), Damian Kuś (Ziemowit Osięciny), Arkadiusz Zachwieja (Ziemowit Osięciny).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.