Victor Font: Obecna sytuacja klubu jest niestabilna

Ronald Koeman

Tudn.com

Podczas otwarcia siedziby społecznej w hotelu Olivia Balmes Victor Font zaprezentował dwie nowe członkinie zarządu, a także odniósł się do ostatnich wydarzeń klubu. 

Obecna sytuacja klubu jest niestabilna. Od jakiegoś czasu brakuje przywództwa. Należy wspierać Koemana i piłkarzy, aby nadal walczyli. Konieczne jest utworzenie struktury sportowej od samej góry do samego dołu. Kiedy Messi mówi, że nie ma projektu sportowego i tylko łata się dziury, to robi to z jakiegoś powodu. Nie można twierdzić, że po dwóch porażkach Koeman już do niczego się nie nadaje. W naszym projekcie odrzucimy takie myślenie – powiedział.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Myliłem się, kiedy mówiłem, że Koeman nie zostanie nawet, jeśli zdobędzie tryplet. Trzeba być mu wdzięcznym za wszystko, co robi, ale biedny trener przyszedł do zespołu bez pieniędzy, bez projektu sportowego, bez decyzyjnego prezydenta, bez transferów… – dodał.

Już wiemy, że ten świat to rollercoaster. Trzeba być uważnym. Koeman przedstawił interesujące propozycje na przyszłość, np. Fatiego czy Pedriego. Wybory i solidny projekt będą niezbędne, aby ustabilizować sytuację w klubie. 25 stycznia uruchomilibyśmy nową strukturę sportową. Jestem przekonany, że do tego dnia nie stracimy szans w La Lidze, będziemy walczyć we wszystkich rozgrywkach – zakończył.

Źródło: fcbarca.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.