Transmisja Polska – Austria (21.06). Gdzie oglądać?

Reprezentacja Polski, Polska

Fot. Mateusz Czarnecki

W piątkowe popołudnie (21 czerwca) o godzinie 18:00, rozpocznie się pojedynek pomiędzy drużynami Polski i Austrii. Spotkanie to, odbywające się na stadionie Olympiastadion w Berlinie, jest częścią drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024. Mecz skomentują Dariusz Szpakowski oraz Grzegorz Mielcarski. Niniejszy artykuł zawiera wszystkie informacje, gdzie można śledzić transmisję w telewizji oraz online, a także czy dostępna będzie transmisja bezpłatna.

Polska – Austria gdzie oglądać?

Mecz Polska – Austria można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Dostęp do transmisji online jest możliwy na takich platformach jak WP Pilot, Canal+online, Megogo dla opcji płatnych oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Polska – Austria transmisja za darmo w TVP

Dla tych, którzy preferują dostęp bez opłat, mecz Polska – Austria można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, jak również w aplikacji TVP Sport. Stream jest dostępny zarówno na urządzenia mobilne takie jak smartfony i tablety (systemy Android, iOS), jak i na Smart TV (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Polska – Austria transmisja online w płatnych serwisach

Transmisja meczu Polska – Austria jest również dostępna na płatnych platformach streamingowych. Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo oferują różne pakiety, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie te serwisy umożliwiają oglądanie transmisji nie tylko na ich stronach internetowych, ale także przez aplikacje mobilne. Można korzystać z tych usług na różnorodnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety oraz Smart TV. CANAL+ Online pozwala dodatkowo oglądać transmisję na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest idealne do wspólnego kibicowania.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.