Słowacja – Ukraina (21.06) – transmisja, gdzie oglądać?

UEFA EURO 2024 (X)

Dziś o godzinie 15:00, odbędzie się spotkanie pomiędzy Słowacją i Ukrainą. Mecz, będący częścią 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024, rozegrany zostanie na stadionie Merkur Spiel-Arena w Düsseldorfie. Komentarz na żywo do tego wydarzenia sportowego dostarczą Sławomir Kwiatkowski oraz Marek Wasiluk. Poniższy artykuł zawiera informacje, gdzie można śledzić transmisję na żywo zarówno w telewizji, jak i online, a także gdzie dostępne są bezpłatne streamy tego meczu.

Słowacja – Ukraina gdzie oglądać?

Oglądanie starcia Słowacja – Ukraina na żywo możliwe jest na kilku kanałach telewizyjnych i platformach online. Transmisję tv przeprowadzą TVP 1, TVP Sport, natomiast dostęp online oferują płatne serwisy WP Pilot, Canal+online, Megogo oraz bezpłatne opcje na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Słowacja – Ukraina transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Słowacja – Ukraina transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest również na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania, a szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji prezentujemy poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, co pozwala na udostępnienie konta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.