Holandia – Francja (21.06) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

Holandia

Źródło: twitter.com/UEFAcom_es

Już dziś o godzinie 21:00 na stadionie Red Bull Arena w Lipsku odbędzie się mecz 2. kolejki fazy grupowej Euro 2024, w którym zmierzą się zespoły z Holandii i Francji. Spotkanie to będzie komentowane przez Macieja Iwańskiego oraz Radosława Gilewicza. W niniejszym artykule przedstawiono, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną i online, w tym także opcje bezpłatne.

Holandia – Francja gdzie oglądać?

Mecz Holandia – Francja można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport, a także korzystać z transmisji online na płatnych platformach WP Pilot, Canal+online, Megogo oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl, aplikacji TVP Sport.

Holandia – Francja transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja dostępna jest na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz na telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Holandia – Francja transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest także na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania. Szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji znajdują się poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet dostosowany do potrzeb kibiców piłkarskich, dostępny na zapytanie.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak i w aplikacjach. Dzięki temu transmisję można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.