Rozkład jazdy: 30.09-06.10.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 30.09.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – KGHM Zagłębie Lubin (Julian Kowalski, Andrzej Strejlau – z Chorzowa)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Łęcznej)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Lech Poznań (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Łęcznej)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: RB Leipzig – FC Augsburg (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

20:40. Eleven
La Liga: Real Sociedad – Real Betis (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports,
Ligue 1: Stade Rennes – EA Guingamp (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Crystal Palace (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

 

Sobota 01.10.2016

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Michał Pol, Bogusław Leśnodorski)

12:55. Eleven
La Liga: Granada CF – CD Leganes (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:10. Eleven Sports
Liga szkocka: Dundee FC – Celtic Glasgow (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

14:55. Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – GKS Katowice (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Tychów)

15:25. nSport+
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Piast Gliwice (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Gdyni)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – FC Köln (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Hull City – Chelsea FC (Krzysztof Marciniak, Przemysław Rudzki)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Wolfsberger AC – Rheindorf Altach (Łukasz Wiśniowski)

16:10. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Deportivo Alaves (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:10. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Wisła Kraków (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Płocka)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Admira Wacker – SV Mattersburg (Marcin Grzywacz)

18:25. Eleven
La Liga: CA Osasuna – UD Las Palmas (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Metz – AS Monaco (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła – z Warszawy)

20:40. Eleven
Serie A: Udinese Calcio – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

 

Niedziela 02.10.2016

00:55. Eurosport 2
MLS: New York Red Bulls – Philadelphia Union (Adam Kotleszka)

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Piotr Nowak)

11:55. Eleven Sports
La Liga: Valencia CF – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven
Serie A: Empoli CF – Juventus FC (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

12:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – FC Utrecht (Cezary Kowalski)

12:40. Polsat Sport
1. liga: Górnik Zabrze – Chrobry Głogów (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Zabrza)

12:55. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Stoke City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Willem II Tilburg – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:10. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Manchester City (Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia – Korona Kielce (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – FSV Mainz 05 (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

16:10. Eleven
La Liga: Real Madryt – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Łukasz Wiśniowski)

17:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Burnley FC – Arsenal FC (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Mönchengladbach (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Białegostoku)

17:55. Eleven Extra
Serie A: AC Milan – US Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

18:25. Eleven
La Liga: RCD Espanyol – Villarreal CF (Dominik Guziak, Marcin Gazda)

18:55. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – St. Pölten (Tomasz Zieliński)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Patryk Lipski)

20:40. Eleven
Serie A: AS Roma – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Celta Vigo – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Lyon – AS Saint-Etienne (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński)

 

Poniedziałek 03.10.2016

10:30. Przegląd Sportowy
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)

20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: VfB Stuttgart – Greuter Furth (Tomasz Lach)

20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Michał Kołodziejczyk)

20:30. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Michał Kucharczyk)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

23:05. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Jacek Magiera)

 

Wtorek 04.10.2016

10:30. Eurosport 1
Magazyn MLS (Adam Kotleszka)

18:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

20:10. TVP 3 Warszawa
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Maciej Chorążyk, Jakub Wawrzyniak)

 

Środa 05.10.2016

09:00. Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

13:30. Eleven
Magazyn ligi belgijskiej (Dominik Guziak)

 

Czwartek 06.10.2016

13:30. Eleven
Magazyn ligi brazylijskiej (Marcin Pawłowski)

17:25. Polsat Sport
Mecz towarzyski u21: Polska – Ukraina (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Bydgoszczy)

19:30. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Paolo Cozza)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Włochy – Hiszpania (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Austria – Walia (Andrzej Janisz)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Turcja – Ukraina (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński)

22:55. Eleven
El. MŚ 2018: Ekwador – Chile (Julian Kowalski, Marcin Gazda)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Tomasz Łapiński)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *