Rozkład jazdy: 25.11-01.12.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 25.11.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Julian Kowalski, Tomasz Hajto – z Krakowa)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Kazimierz Węgrzyn – z Lubina)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Lech Poznań (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Lubina)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: SC Freiburg – RB Lipsk (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

20:40. Eleven
La Liga: SD Eibar – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Stade Rennais – Toulouse FC (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

 

Sobota 26.11.2016

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Maciej Kruk, Dariusz Gęsior, Andrzej Niedzielan)

12:55. Eleven
La Liga: Malaga CF – Deportivo La Coruna (Michał Mitrut, Maciej Kruk)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Burnley FC – Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Andrzej Juskowiak)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Pogoń Szczecin (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Kielc)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

15:55. Polsat Sport News
Liga rosyjska: Terek Grozny – Spartak Moskwa (Łukasz Majchrzyk)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: SV Ried – St. Pölten (Tomasz Zieliński)

16:10. Eleven
La Liga: Real Madryt – Sporting Gijón (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Monaco – Olympique Marsylia (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

17:40. Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Chrobry Głogów (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Katowic)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok (Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski – z Chorzowa0

18:10. Eleven
Serie A: Torino FC – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – Bayer Leverkusen (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: SV Mattersburg – Rheindorf Altach (Julian Kowalski)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:40. Eleven
Serie A: Empoli FC – AC Milan (Dominik Guziak, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Sevilla FC – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

 

Niedziela 27.11.2016

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Marek Konieczny, Wiesław Wilczyński, Piotr Reiss)

11:55. Eleven Extra
La Liga: Villarreal CF – Deportivo Alaves (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:25. Eleven
Serie A: US Palermo – Lazio Rzym (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

12:55. CANAL+ Sport
Premier League: Watford FC – Stoke City (Edward Durda, Rafał Nahorny)

12:55. Polsat Sport Extra
Liga ukraińska: PFK Oleksandria – Olimpik Donieck (Łukasz Majchrzyk)

13:55. SportKlub
Liga austriacka: Wolfsberger AC – Austria Wiedeń (Julian Kowalski)

14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: sc Heerenveen – Ajax Amsterdam (Piotr Przybysz)

14:55. Eleven
Serie A: Genoa CFC – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

14:55. Eleven Extra
Serie A: FC Crotone – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

15:10. CANAL+
Premier League: Arsenal Londyn – Bournemouth AFC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Piast Gliwice (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Płocka)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen- SV Darmstadt (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

16:10. Eleven Sports
La Liga: CA Osasuna – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – Sturm Graz (Tomasz Zieliński)

16:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: FC Utrecht – Feyenoord Rotterdam (Cezary Kowalski)

16:55. Eleven Extra
La Liga: OGC Nice – SC Bastia (Dominik Guziak, Stefan Białas)

17:25. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – West Ham United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Everton FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – FSV Mainz 05 (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec (Tomasz Włodarczyk, Wojciech Kowalczyk – z Siedlec)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

18:25. Eleven Sports
La Liga: Celta Vigo – Granada CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Krzysztof Kamiński, Zbigniew Małkowski)

20:40. Eleven
Ligue 1: Olympique Lyon – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Real Sociedad – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Extra
Serie A: AS Roma – Pescara Calcio (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

21:55. Eurosport 1
MLS: Colorado Rapids – Seattle Sounders (Adam Kotleszka)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Cezary Olbrycht)

 

Poniedziałek 28.11.2016

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Tomasz Włodarczyk)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Gdańska)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

18:55. Eleven
Serie A: SSC Napoli – Sassuolo Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)

20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: VfB Stuttgart – 1. FC Nürnberg (Edward Durda)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Michał Kołodziejczyk)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Piotr Ćwielong)

20:40. Eleven Sports
La Liga: UD Las Palmas – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven
Serie A: Inter Mediolan – ACF Fiorentina (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Szymon Rojek)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:40. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)

 

Wtorek 29.11.2016

14:55. Polsat Sport
Puchar Włoch: Empoli FC – AC Cesena (Marcin Lepa)

17:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Pogoń Szczecin – Puszcza Niepołomice (Tomasz Włodarczyk, Waldemar Prusik – ze Szczecina)

17:55. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: Chievo Werona – Novara Calcio (Szymon Rojek)

18:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

18:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

18:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Lorient – Stade Rennais (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

18:55. SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – SV Ried (Jakub Polkowski)

19:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: CD Leganes – Valencia CF (Piotr Laboga, Maciej Murawski)

20:10. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi rosyjskiej (Grzegorz Michalewski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)

20:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Arka Gdynia – Drutex-Bytovia Bytów (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Gdyni)

20:40. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Liverpool FC – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports
Ligue 1: Dijon FCO – AS Monaco (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:55. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: Torino FC – Pisa Calcio (Cezary Kowalski)

21:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Real Betis – Deportivo La Coruna (Rafał Wolski, Tomasz Świętoński)

 

Środa 30.11.2016

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

14:55. Polsat Sport
Puchar Włoch: US Palermo – Spezia Calcio (Marcin Feddek)

17:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Wigry Suwałki – GKS 1962 Jastrzębie (Piotr Przybysz, Jacek Ziober – z Suwałk)

18:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Nantes – Olympique Lyon (Sebastian Chabiniak, Stefan Białas)

18:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Real Madryt – Cultural Leonesa (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)

20:00. Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Krakowa)

20:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Wisła Kraków – Lech Poznań (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk – z Krakowa)

20:25. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Red Bull Salzburg (Julian Kowalski)

20:40. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Arsenal Londyn – Southampton FC (Michał Mitrut, Dominik Guziak)

20:55. Eleven Sports
Puchar Ligi Angielskiej: Manchester United – West Ham United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Extra
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Angers SCO (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:55. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: Sampdoria Genua – Cagliari Calcio (Tomasz Włodarczyk)

21:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Hercules FC – FC Barcelona (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

 

Czwartek 01.02.2016

00:55. Eurosport 1
MLS: Toronto FC – Montreal Impact (Adam Kotleszka)

15:55. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Terek Grozny – FK Krasnodar (Łukasz Majchrzyk)

17:00. Polsat Sport
ME u21: Studio (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski)

17:30. Polsat Sport
ME u21: Losowanie fazy grupowej (Mateusz Borek, Filip Adamus – z Krakowa)

17:55. Polsat Sport Extra
Puchar Włoch: Genoa CFC – Perugia Calcio (Szymon Rojek)

20:40. Eleven Sports
Championship: Queens Park Rangers – Wolverhampton Wanderers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Polsat Sport
Puchar Włoch: Bologna FC – Hellas Werona (Cezary Kowalski)

22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik)

Sport.pl
Hattrick (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny, Przemysław Zych, Zbigniew Boniek)

Przejdź do paska narzędzi