Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 16.12.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Pogoń Szczecin (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Niecieczy)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Chorzowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Wisła Kraków (Piotr Laboga, Kamil Kosowski – z Chorzowa)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

20:40. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – Real Betis (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Angers SCO – FC Nantes (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

 

Sobota 17.12.2016

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Mateusz Święcicki, Paweł Zarzeczny, Marcin Grzywacz, Piotr Tenczyński, Karolina Bojar)

12:55. Eleven
La Liga: Sporting Gijón – Villarreal CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Empoli FC – Cagliari Calcio (Dominik Guziak, Filip Kapica)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Lechia Gdańsk (Tomasz Smokowski, Maciej Murawski – z Kielc)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: RB Lipsk – Hertha Berlin (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: SV Ried – Sturm Graz (Jakub Polkowski)

16:10. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – UD Las Palmas (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: EA Guingamp – Paris Saint-Germain (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

18:00. Polsat Sport
Sportowe podsumowanie roku 2016: Puchar Polski

18:10. Eleven
Serie A: AC Milan – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Bromwich Albion – Manchester United (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC (Łukasz Wiśniowski)

18:40. Polsat Sport
Sportowe podsumowanie roku 2016: Reprezentacja Polski

19:20. Polsat Sport
Sportowe podsumowanie roku 2016: Mistrzostwa Europy

19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Vitesse Arnhem (Piotr Przybysz)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: Stade Rennes – SC Bastia (Michał Mitrut, Stefan Białas)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lech Poznań (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:40. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Malaga CF (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

 

Niedziela 18.12.2016

07:55. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Club América – Atlético Nacional (Sławomir Kwiatkowski)

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk, Cezary Kowalski, Marcin Dorna)

11:05. TVP Sport; TVP 2
Klubowe MŚ 2016: Studio (Maciej Iwański, Dariusz Szpakowski)

11:25. TVP Sport; TVP 2
Klubowe MŚ 2016: Real Madryt – Kashima Antlers (Tomasz Jasina, Marcin Żewłakow)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Sassuolo Calcio – Inter Mediolan (Sebastian Chabiniak, Radosław Majdan)

12:55. Eleven
Championship: Queens Park Rangers – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:25. CANAL+ Sport
Premier League: Bournemouth AFC – Southampton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga indyjska: Kerala Blasters – Atlético de Kolkata (Grzegorz Michalewski, Tomasz Łapiński)

14:55. Eleven
Ligue 1: OGC Nice – Dijon FCO (Michał Mitrut, Stefan Białas)

14:55. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – Torino FC (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Chievo Werona – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: SV Darmstadt – Bayern Monachium (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)

16:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven (Tomasz Włodarczyk)

16:55. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny – z Manchesteru)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Burnley FC (Piotr Domagała, Przemysław Rudzki)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Marsylia – Lille OSC (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – FC Ingolstadt (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Łęczna (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła – z Warszawy)

18:25. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Osasuna Pampeluna (Patryk Mirosławski, Maciej Kruk)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Jan Bednarek)

20:40. Eleven
Ligue 1: AS Monaco – Olympique Lyon (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Sports
La Liga: FC Barcelona – Espanyol Barcelona (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Extra
Serie A: Lazio Rzym – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński)

 

Poniedziałek 19.12.2016

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:20. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Piast Gliwice (Edward Durda, Andrzej Strejlau – z Lubina)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: FC Nürnberg – FC Kaiserslautern (Tomasz Lach)

20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Jerzy Engel, Piotr Żelazny)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Piotr Rutkowski)

20:40. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny – z Liverpoolu)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:40. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)

 

Wtorek 20.12.2016

16:45. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

19:55. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Augsburg (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)

20:40. Eleven
Serie A: Atalanta Bergamo – Empoli FC (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Malaga CF – Cordoba CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

 

Środa 21.12.2016

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

11:20. Polsat Sport
Sportowe podsumowanie roku 2016: 1. liga

19:55. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – RB Lipsk (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

20:40. Eleven
Serie A: Inter Mediolan – Lazio Rzym (Dominik Guziak, Filip Kapica)

20:45. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – FC Lorient (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

20:45. Eleven Extra
Ligue 1: AS Monaco – SM Caen (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:55. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: Deportivo La Coruna – Real Betis (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

21:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Hercules CF (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)

 

Czwartek 22.12.2016

20:25. Eleven Extra
Liga belgijska:  KAA Gent – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

20:40. Eleven
Serie A:  ACF Fiorentina – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
Serie A:  AS Roma – Chievo Werona (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Piotr Dębowski, Paweł Zygmunt)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi