Rozkład jazdy: 16-22.12.2016
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 16.12.2016
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Pogoń Szczecin (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Niecieczy)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Chorzowa)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Wisła Kraków (Piotr Laboga, Kamil Kosowski – z Chorzowa)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)
20:40. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – Real Betis (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Angers SCO – FC Nantes (Dominik Guziak, Mateusz Majak)
Sobota 17.12.2016
11:00. Eleven
Stan Futbolu (Mateusz Święcicki, Paweł Zarzeczny, Marcin Grzywacz, Piotr Tenczyński, Karolina Bojar)
12:55. Eleven
La Liga: Sporting Gijón – Villarreal CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)
14:55. Eleven Extra
Serie A: Empoli FC – Cagliari Calcio (Dominik Guziak, Filip Kapica)
15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Lechia Gdańsk (Tomasz Smokowski, Maciej Murawski – z Kielc)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: RB Lipsk – Hertha Berlin (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)
15:55. SportKlub
Liga austriacka: SV Ried – Sturm Graz (Jakub Polkowski)
16:10. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – UD Las Palmas (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
16:55. Eleven Extra
Ligue 1: EA Guingamp – Paris Saint-Germain (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)
18:00. Polsat Sport
Sportowe podsumowanie roku 2016: Puchar Polski
18:10. Eleven
Serie A: AC Milan – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Bromwich Albion – Manchester United (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła)
18:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)
18:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC (Łukasz Wiśniowski)
18:40. Polsat Sport
Sportowe podsumowanie roku 2016: Reprezentacja Polski
19:20. Polsat Sport
Sportowe podsumowanie roku 2016: Mistrzostwa Europy
19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Vitesse Arnhem (Piotr Przybysz)
19:55. Eleven Extra
Ligue 1: Stade Rennes – SC Bastia (Michał Mitrut, Stefan Białas)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lech Poznań (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)
20:40. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Malaga CF (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)
20:40. Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)
Niedziela 18.12.2016
07:55. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Club América – Atlético Nacional (Sławomir Kwiatkowski)
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk, Cezary Kowalski, Marcin Dorna)
11:05. TVP Sport; TVP 2
Klubowe MŚ 2016: Studio (Maciej Iwański, Dariusz Szpakowski)
11:25. TVP Sport; TVP 2
Klubowe MŚ 2016: Real Madryt – Kashima Antlers (Tomasz Jasina, Marcin Żewłakow)
12:25. Eleven Sports
Serie A: Sassuolo Calcio – Inter Mediolan (Sebastian Chabiniak, Radosław Majdan)
12:55. Eleven
Championship: Queens Park Rangers – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
14:25. CANAL+ Sport
Premier League: Bournemouth AFC – Southampton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
14:25. Polsat Sport Extra
Liga indyjska: Kerala Blasters – Atlético de Kolkata (Grzegorz Michalewski, Tomasz Łapiński)
14:55. Eleven
Ligue 1: OGC Nice – Dijon FCO (Michał Mitrut, Stefan Białas)
14:55. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – Torino FC (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)
14:55. Eleven Extra
Serie A: Chievo Werona – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: SV Darmstadt – Bayern Monachium (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)
16:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven (Tomasz Włodarczyk)
16:55. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny – z Manchesteru)
16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Burnley FC (Piotr Domagała, Przemysław Rudzki)
16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Marsylia – Lille OSC (Dominik Guziak, Mateusz Majak)
17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – FC Ingolstadt (Edward Durda, Radosław Gilewicz)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Łęczna (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła – z Warszawy)
18:25. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Osasuna Pampeluna (Patryk Mirosławski, Maciej Kruk)
19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)
20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Jan Bednarek)
20:40. Eleven
Ligue 1: AS Monaco – Olympique Lyon (Dominik Guziak, Mateusz Majak)
20:40. Eleven Sports
La Liga: FC Barcelona – Espanyol Barcelona (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven Extra
Serie A: Lazio Rzym – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński)
Poniedziałek 19.12.2016
10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)
13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)
16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)
17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)
17:20. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)
17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Piast Gliwice (Edward Durda, Andrzej Strejlau – z Lubina)
18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)
19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)
20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: FC Nürnberg – FC Kaiserslautern (Tomasz Lach)
20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Jerzy Engel, Piotr Żelazny)
20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Piotr Rutkowski)
20:40. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny – z Liverpoolu)
21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
22:40. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)
Wtorek 20.12.2016
16:45. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League
19:55. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Augsburg (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)
20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)
20:40. Eleven
Serie A: Atalanta Bergamo – Empoli FC (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
20:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Malaga CF – Cordoba CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
Środa 21.12.2016
09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)
11:20. Polsat Sport
Sportowe podsumowanie roku 2016: 1. liga
19:55. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – RB Lipsk (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)
20:40. Eleven
Serie A: Inter Mediolan – Lazio Rzym (Dominik Guziak, Filip Kapica)
20:45. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – FC Lorient (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)
20:45. Eleven Extra
Ligue 1: AS Monaco – SM Caen (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
20:55. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: Deportivo La Coruna – Real Betis (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)
21:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Hercules CF (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)
Czwartek 22.12.2016
20:25. Eleven Extra
Liga belgijska: KAA Gent – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)
20:40. Eleven
Serie A: ACF Fiorentina – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
20:40. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – Chievo Werona (Dominik Guziak, Radosław Majdan)
22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Piotr Dębowski, Paweł Zygmunt)