Rozkład jazdy: 19-25.08.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 19.08.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Płock (Tomasz Lach, Maciej Terlecki – z Wrocławia)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Niecieczy)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań (Tomasz Smokowski, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

20:25. Polsat Sport
1. liga: Górnik Zabrze – Pogoń Siedlce (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Zabrza)

20:40. Eleven
La Liga: Malaga CF – CA Osasuna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Lyon – SM Caen (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Southampton FC (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

22:40. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Sobota 20.08.2016

13:15. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Stoke City – Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Maciej Murawski)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia – Ruch Chorzów (Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Crystal Palace (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:55. Eleven
Championship: Birmingham City – Wolverhampton (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: SKN St. Pölten – SK Puntigamer Sturm Graz (Marcin Grzywacz)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

17:55. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – Udinese Calcio (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

17:55. TVP Sport
IO 2016: Honduras – Nigeria (Tomasz Jasina)

18:10. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Betis Sewilla (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: FC Red Bull Salzburg – SV Mattersburg (Julian Kowalski)

19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Willem II Tilburg (Cezary Kowalski)

19:55. Eleven Sports
Ligue 1: Stade Rennais – AS Nancy (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Arka Gdynia (Bartosz Gleń, Krzysztof Przytuła – z Warszawy)

20:40. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:45. Eurosport 1
MLS: New York City FC – Los Angeles Galaxy (Tomasz Lach)

22:10. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Espanyol Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:25. TVP 1
IO 2016: Brazylia – Niemcy (Jacek Jońca)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

 

Niedziela 21.08.2016

00:55. Eurosport 2
MLS: Philadelphia Union – Toronto FC (Adam Kotleszka)

14:25. CANAL+
Premier League: Sunderland AFC – FC Middlesbrough (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

14:25. Eleven Sports
Liga belgijska: KAS Eupen – RSC Anderlecht (Sebastian Chabiniak)

14:55. Eleven
Ligue 1: EA Guingamp – Olympique Marsylia (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Łęczna (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: RZ Pellets WAC – SK Rapid Wiedeń (Łukasz Wiśniowski)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam (Grzegorz Michalewski)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Bournemouth AFC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

17:55. Eleven Sports
Serie A: AC Milan – FC Torino (Dominik Guziak, Filip Kapica)

17:55. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Sosnowca)

18:10. Eleven
La Liga: Sporting Gijon – Athletic Bilbao (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:55. SportKlub
Liga austriacka: FK Austria Wiedeń – Cashpoint SCR Altach (Tomasz Zieliński)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Marcin Kaczmarek)

20:10. Eleven
La Liga: Real Sociedad San Sebastian – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Pescara Calcio – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

20:55. Eurosport 1
MLS: DC United – New York Red Bulls (Tomasz Lach)

22:10. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński)

 

Poniedziałek 22.08.2016

00:55. TVP 1; TVP Sport
IO 2016: Ceremonia zamknięcia (Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz, Piotr Sobczyński – z Rio de Janeiro)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

13:30. Eleven
Magazyn ligi brazylijskiej (Marcin Pawłowski)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Kraków (Edward Durda, Maciej Żurawski – z Kielc)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

19:55. Eleven
La Liga: Celta Vigo – Deportivo Leganes (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:55. Eleven
La Liga: Valencia CF – Las Palmas (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

21:00. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:00. CANAL+ Sport
Sport bez fikcji: Pocałunek śmierci

23:05. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Jacek Bednarz)

 

Wtorek 23.08.2016

17:25. Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Bytovia Bytów (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Mielca)

18:25. Eurosport 1
Mecz towarzyski: Borussia Dortmund – Hallescher FC (Tomasz Lach)

19:30; 20:20. CANAL+; TVP 10
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Marcin Baszczyński, Krzysztof Przytuła, Piotr Salak)
(Żelisław Żyżyński, Marek Jóźwiak, Jacek Zieliński – z Warszawy)
(Jacek Kurowski, Paweł Janas, Jan Tomaszewski)

20:00. Eurosport 1
Magazyn MLS (Adam Kotleszka)

20:10. TVP 3 Warszawa
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Mirosław Żukowski)

20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – Dundalk FC (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki – z Warszawy)
(Tomasz Jasina, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: AS Roma – FC Porto (Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: AS Monaco – Villarreal CF (Rafał Dębiński, Leszek Orłowski)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Hapoel Beer Szewa – Celtic Glasgow (Bartosz Gleń, Filip Surma)

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Viktoria Pilzno – Ludogorets Razgrad (Piotr Laboga)

20:40. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Burton Albion – Liverpool FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Środa 24.08.2016

09:00. Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

13:30. Eleven
Magazyn ligi belgijskiej (Dominik Guziak)

17:25. Polsat Sport Extra
1. liga: GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Katowic)

17:55. Polsat Sport
Puchar Polski: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (Mateusz Borek, Tomasz Łapiński – z Gliwic)

18:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski, Piotr Salak)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: FK Rostów – Ajax Amsterdam (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Borussia Mönchengladbach – BSC Young Boys (Edward Durda, Leszek Orłowski)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Manchester City – Steaua Bukareszt (Rafał Wolski, Rafał Nahorny)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: APOEL Nikozja – FC Kopenhaga (Adam Marchliński, Kamil Kosowski)

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: FC Salzburg – Dinamo Zagrzeb (Piotr Laboga)

20:40. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Morecambe FC – AFC Bournemouth (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:55. TVN 7
Magazyn UEFA Champions League (Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski)

 

Czwartek 25.08.2016

18:00. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie fazy grupowej (Krzysztof Bandych; Edward Durda)

20:40. Eurosport 1
Liga Europy: West Ham United – Astra Giurgiu (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.