Rozkład jazdy: 17-23.06.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 17.06.2016

00:55. Eleven
Liga brazylijska: Fluminense – Corinthians (Marcin Pawłowski)

03:25. TVP Sport; TVP 1
Copa America: USA – Ekwador (Tomasz Jasina, Marcin Gabor)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

13:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Krzysztof Wanio, Andrzej Strejlau, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Waldemar Prusik)
(Szymon Rojek, Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk)

14:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Włochy – Szwecja (Piotr Przybysz, Jacek Ziober – z Tuluzy)

17:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Czechy – Chorwacja (Cezary Kowalski, Tomasz Hajto – z Saint-Etienne)

20:05. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Wojciech Kowalewski, Michał Żewłakow, Tomasz Rząsa)

20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Hiszpania – Turcja (Mateusz Borek, Czesław Michniewicz – z Nicei)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Sobota 18.06.2016

01:55. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Peru – Kolumbia (Jacek Jońca, Bartłomiej Rabij)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

12:00. SportKlub
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Jacek Zieliński, Tomasz Smokowski)

13:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Marek Magiera, Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Waldemar Prusik)
(Szymon Rojek, Jacek Gmoch, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński)

14:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Belgia – Irlandia (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober – z Bordeaux)

17:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Islandia – Węgry (Piotr Przybysz, Czesław Michniewicz – z Marsylii)

18:55. Eurosport 2
MLS: New York City FC – Philadelphia Union (Michał Zawacki)

20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Portugalia – Austria (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Paryża)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Palmeiras – Santa Cruz (Marcin Pawłowski)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Niedziela 19.06.2016

00:55. Eurosport 2
MLS: Vancouver Whitecaps – New England Revolution (Julian Kowalski)

00:55. TVP Sport; TVP 3
Copa America: Argentyna – Wenezuela (Jacek Laskowski, Mirosław Trzeciak)

03:55. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Meksyk – Chile (Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Rząsa)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

19:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Szymon Rojek, Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Waldemar Prusik)

20:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Rumunia – Albania (Piotr Przybysz, Tomasz Hajto – z Lyonu)

20:55. Polsat Sport 3
Euro 2016: Francja – Szwajcaria (Mateusz Borek, Czesław Michniewicz – z Lille)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Flamengo Rio de Janeiro – FC Sao Paulo (Marcin Pawłowski)

22:55. Eurosport 1
MLS: Sporting Kansas City – FC Dallas (Adam Kotleszka)

23:55. Eleven
Liga brazylijska: Gremio – Cruzeiro (Sebastian Chabiniak)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Poniedziałek 20.06.2016

01:25. Eurosport 1
MLS: New York Red Bulls – Seattle Sounders (Edward Durda)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Maciej Kaliszuk, Przemysław Iwańczyk)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

19:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Michał Listkiewicz)

19:30. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Dariusz Urbanowicz)

20:30. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Wojciech Kowalewski, Radosław Majdan, Michał Żewłakow)

20:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Rosja – Walia (Cezary Kowalski, Jacek Ziober – z Tuluzy)

20:55. Polsat Sport 3
Euro 2016: Słowacja – Anglia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Saint-Etienne)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Wtorek 21.06.2016

09:00; 17:30. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalewski)
(Michał Pol, Maciej Szczęsny, Andrzej Strejlau, Sebastian Mila, Wojciech Kowalewski, Marcin Gortat, Witold Bańka, Beata Szydło – z Warszawy)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

15:00; 17:25. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News; Polsat; TVP 1; Sport.TVP.pl
Euro 2016: Studio (Przemysław Iwańczyk, Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Oleksandr Usyk, Krzysztof Głowacki, Michał Listkiewicz, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk, Waldemar Prusik)
(Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański – z Marsylii)

17:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News; Polsat; TVP 1; Sport.TVP.pl
Euro 2016: Ukraina – Polska (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Marsylii)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Marsylii)
(Maciej Iwański, Piotr Skowyrski)

17:55. Polsat Sport 3
Euro 2016: Irlandia Północna – Niemcy (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober – z Paryża)

20:20. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Jerzy Engel, Michał Probierz, Piotr Stokowiec)

20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Chorwacja – Hiszpania (Cezary Kowalski – z Bordeaux)

20:55. Polsat Sport 3
Euro 2016: Czechy – Turcja (Piotr Przybysz – z Lens)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Środa 22.06.2016

02:55. TVP Sport; TVP 1
Copa America: USA – Argentyna (Jacek Laskowski, Mirosław Trzeciak)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

16:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Studio (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau, Michał Listkiewicz, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk, Waldemar Prusik)

14:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat
Euro 2016: Islandia – Austria (Tomasz Włodarczyk – z Saint-Denis)

17:55. Polsat Sport 3
Euro 2016: Węgry – Portugalia (Piotr Przybysz, Tomasz Hajto – z Lyonu)

20:30. TVP Sport
4-4-2 (Rafał Patyra, Michał Żewłakow, Tomasz Rząsa)

20:55. Polsat Sport 2
Euro 2016: Włochy – Irlandia (Cezary Kowalski, Jacek Ziober – z Lille)

20:55. Polsat Sport 3
Euro 2016: Szwecja – Belgia (Mateusz Borek, Włodzimierz Lubański – z Nicei)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Czwartek 23.06.2016

01:55. TVP Sport; TVP 1
Copa America: Kolumbia – Chile (Tomasz Jasina, Mirosław Trzeciak)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00; 20:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

20:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport
Euro 2016: Studio (Przemysław Iwańczyk, Michał Listkiewicz, Andrzej Iwan, Waldemar Prusik)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi