Probierz: Wielu zawodników jest hejtowanych

Michał Probierz

Fot. Mateusz Czarnecki

Michał Probierz zaskoczył na konferencji prasowej przed meczem towarzyskim z Ukrainą. Selekcjoner wytknął dziennikarzom, że krytykują zawodników jeszcze przed pierwszym spotkaniem. 

Probierz znany był w przeszłości z licznych spięć z dziennikarzami podczas konferencji prasowych. Odkąd został selekcjonerem, to takie sytuację się nie zdarzały, jak się okazało do dziś. Na konferencji przed meczem towarzyskim z Ukrainą Probierz niepytany przez nikogo zabrał głos i w dosadnych słowach skomentował jego odczucia na temat wypowiedzi niektórych osób.

Mecze się nie zaczęły, a już wielu zawodników jest hejtowanych, krytykowanych. Wcześniej się z tym nie spotkałem. Prosiłbym o wsparcie, bo oni są częścią narodu. Będziemy ten naród reprezentować. Przed meczem jeszcze nikt nie wygrał, a wielu przegrało. Jedziemy na mistrzostwa Europy powalczyć, a nie się położyć – powiedział Probierz.

Selekcjoner zaczyna czuć presję związaną z dużym turniejem. Zapowiedział również, że mógłby już na tej konferencji podać skład na mecz z Ukrainą, ale nie chce psuć dziennikarzom programów przedmeczowych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.