Prawa do transmisji Ligi Europy w nowych rękach

Od przyszłego sezonu Liga Europy będzie transmitowana przez inną stację telewizyjną. To samo przedsiębiorstwo wygrało również prawa do pokazywania Ligi Konferencji Europy. Liga Mistrzów zostaje w rękach Polsatu.

W przyszłym sezonie zmienią się zasady transmisji europejskich pucharów. Prawa do pokazywania  Ligi Europy uzyskało szwedzkie przedsiębiorstwo “NENT”. To ta sama firma, która niedawno wykupiła na wyłączność możliwość transmitowania wszystkich meczów Bundesligi przez następne cztery sezony. Również startująca już w tym roku Liga Konferencji Europy znalazła swoje miejsce na antenie “NENT”. “Viaplay” to platforma, na której pokazywane będą wszystkie wymienione wcześniej rozgrywki. Zatem można powiedzieć, że na scenie europejskiej piłki nożnej pojawiła się kolejna, bardzo ważna postać.

Jednak jeżeli chodzi o prawa do transmisji Ligi Mistrzów, nie doszło do poważnych zmian. Pojedynki najlepszych drużyn ze starego kontynentu – przez najbliższe trzy lata –  nadal będzie można oglądać na antenie “Polsatu”. Oznacza to, że dotychczasowo stworzone kanały “Polsat Sport Premium” będą dalej funkcjonować. Należy przypomnieć, że na razie istnieje sześć takich programów, które pokazują wszystkie spotkania Ligi Mistrzów – zarówno te w fazie grupowej, jak i pucharowej.

Miejsca transmisji reszty najważniejszych piłkarskich rozgrywek na razie pozostają niezmienione.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *