Totolotek Puchar Polski i Fortuna 1. Liga na dłużej w Polsacie

Puchar Polski

LODZ 24.09.2019 PILKA NOZNA. TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI. WIDZEW LODZ - SLASK WROCLAW N/Z MARKETING TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI REKLAMA FOT. PAWEL PIOTROWSKI/ 400mm.pl

Polski Związek Piłki Nożnej i Telewizja Polsat potwierdzili zawarcie nowych umów dotyczących praw telewizyjnych do rozgrywek o Totolotek Puchar Polski oraz meczów Fortuna 1. Liga na kolejne trzy sezony.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w trudnych, wymagających czasach. Telewizja Polsat jeszcze raz pokazała, że można na nią liczyć nawet w trudnych do wyobrażenia okolicznościach. Dziś nie gramy, czekamy na opanowanie sytuacji, ale wiadomo, że w końcu normalne życie zwycięży i zwycięży też piłka. Polsat wywindował nie tylko telewizyjną rangę rozgrywek o Totolotek Puchar Polski i mistrzostwo Fortuna 1. Ligi na bardzo wysoki poziom. Pokazał też, że jest bardzo odpowiedzialnym i stabilnym partnerem Polskiego Związku Piłki Nożnej – skomentował Prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Od ponad dwudziestu lat Telewizja Polsat wspiera polski sport, a szczególnie polski futbol, nadając setki transmisji z meczów reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, seniorskich, młodzieżowych i juniorskich. Setki razy pokazywaliśmy też, na sportowych antenach Polsatu, mecze piłkarskiej Ekstraklasy, I Ligi i Pucharu Polski. Były to mecze różne. I takie, jak legendarne zwycięstwo drużyny Adama Nawałki nad Niemcami w 2014 roku, ale i takie, o których pamiętają dzisiaj tylko… ich uczestnicy. Bez względu jednak na rangę wydarzenia, każdy transmitowany mecz był przez nas zawsze traktowany poważnie i zawodowo. Może właśnie w tym tkwi tajemnica świetnych relacji Polsatu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i innymi instytucjami polskiego środowiska piłkarskiego. Dlatego, w jubileuszowym roku, dwudziestej rocznicy powstania Polsatu Sport, jest nam szczególnie miło, że będziemy mieli zaszczyt kontynuować naszą współpracę przy rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski i o mistrzostwo Fortuna 1. Ligi aż do roku 2024. Wierzymy też, że trudne czasy szybko miną i Polsat, wielokrotnie sprawdzony Przyjaciel polskiego sportu, będzie dalej skutecznie wspierał polską piłkę także na innych polach współpracy – dodał Dyrektor ds. Sportu Polsatu, Marian Kmita.

Jak czytamy w komunikacie – Telewizja Polsat w każdym sezonie objętym umową będzie transmitować na żywo na swoich antenach co najmniej 28 meczów Pucharu Polski (w tym wszystkie, począwszy od 1/8 finału) oraz mecz o Superpuchar Polski w każdym z tych sezonów. Spotkania półfinałowe oraz finał będą transmitowane w kanałach otwartych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.