PNA: Trzeci remis w trzecim spotkaniu, gol byłego gracza z Ekstraklasy

W pierwszym dzisiejszym meczu drugiej kolejki grupy A Gabon zremisował z Burkina Faso 1:1. Było to trzecie spotkanie w tej grupie i trzeci remis, w którym padły dwie bramki.

Pierwsi na prowadzenie w dwudziestej trzeciej minucie po strzale Prejuce Nakoulmy wyszli piłkarze z Burkina Faso. Co ciekawe były piłkarz m.in. Górnika Zabrze na boisku pojawił się dwanaście minut wcześniej. Gospodarze odpowiedzieli kwadrans później. Strzałem z rzutu karnego wyrównał gwiazdor Gabonu Pierre-Emerick Aubameyang, dla którego jest to drugie trafienie w tym turnieju.

W drugim dzisiejszym meczu tej grupy Kamerun zmierzy się z Guinea-Bissau. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.