fifa.com

Reprezentacja Kamerunu ograła 2:0 Ghanę, i zagra w finale PNA z Egiptem. Bramki dla zwycięzców zdobyli Ngadeu-Ngadjui i Bassogog.

Spotkanie od pierwszej minuty było bardzo wyrównane, zarówno jeden jak i drugi zespół chciał wyjść zwycięsko z tego spotkania. Niestety, pierwsza połowa nie porwała, aż tak bardzo jak tego oczekiwaliśmy, skromne 0:0 również nie zadowalało żadnej z ekip. Po przerwie mecz nieco bardziej się związał, były ciekawe akcje i sporo strzałów na bramkę. Jeden z wielu takich uderzeń w końcu musiał wpaść do bramki, i było to uderzenie Michaela Ngadeu-Ngadjui w 72 minucie spotkania. Ghana rzuciła się więc za odrabianie strat. cChyba nawet zbyt szaleńczo, gdyż w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, bramkę Ghańczykom wpakował Christian Bassogog. Mecz zakończył się rezultatem 2:0, a zwycięski Kamerun w finale PNA zagra z Egiptem, który wygrał z Burkina Faso.