Oficjalnie: Reprezentacja Polski zagra mecz towarzyski z Rosją

Reprezentacja Polski, w ramach przygotowań do mistrzostw Europy, zagra towarzysko z Rosją – poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. 

Reprezentacja Polski 1 czerwca 2021 roku zagra zaległy mecz towarzyski z Rosją. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 20:45. Miejsce rozegrania meczu nie zostało jeszcze potwierdzone. Dla biało-czerwonych będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed turniejem finałowym mistrzostw Europy. Siedem dni później podopieczni Paulo Sousy zagrają towarzysko z Islandią (08.06, 18:00).

Zanim jednak zmierzymy się z Rosjanami, na biało-czerwonych czekają trzy mecze, w ramach eliminacji mistrzostwa świata w Katarze w 2022 roku. W marcu zagramy z Węgrami (25.03), Andorą (28.03) i Anglią (31.03).

Niekorzystny bilans 

Z reprezentacją Rosji mierzyliśmy się osiemnastokrotnie. Polska wygrała zaledwie cztery razy, pięć razy zremisowała i aż dziewięciokrotnie schodziła z boiska pokonana. Ostatni raz ze Sborną zagraliśmy 12 czerwca 2012 roku. Na Stadionie Narodowym zremisowaliśmy 1:1, po bramce Jakuba Błaszczykowskiego.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *