Oficjalnie: Mecz Polska – Andora na stadionie Legii

Kibice - reprezentacja Polski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Reprezentacja Polski pierwszy domowy mecz eliminacji mistrzostw świata w Katarze zagra na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie, o czym poinformował Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Sawicki. Rywalem Polaków będzie Andora. 

Reprezentacja Polski walkę o bilet na mistrzostwa świata w Katarze w 2022 roku rozpocznie 25 marca od meczu wyjazdowego z Węgrami. Trzy dni później biało-czerwoni zagrają na własnym terenie z Andorą. W tajemnicy pozostawało miejsce rozegrania meczu, którego Polacy są zdecydowanym faworytem. Widzieliśmy już, że podopieczni Jerzego Brzęczka opuszczą Stadion Narodowy, który w trakcie pandemii koronawirusa został przeobrażony na szpital.

Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Wojska Polskiego przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. – Mecz Polska – Andora w ramach eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze odbędzie się na stadionie Legii w Warszawie – poinformował Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Sawicki. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 20:45.

Reprezentacja Polski marcowy okres eliminacyjny zakończy starciem na Wembley z Anglią.

W grupie “I” eliminacji mistrzostw świata znajdują się jeszcze Albania i okupujące ostatnie miejsce w rankingu FIFA San Marino.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *