Oficjalnie: Jagiellonia Białystok wydała komunikat ws. Steinborsa

Pavels Steinbors (Jagiellonia) / fot. Mikołaj Barbanell

Jagiellonia Białystok w specjalnym komunikacie odniosła się do medialnych doniesień w sprawie przyszłości Pavelsa Steinborsa. 

Informacje dotyczące odejścia Pavelsa Steinborsa z Jagiellonii Białystok pojawiły się kilka dni temu. Rzekomo Łotysz miałby zostać skreślony przez trenera Bogdana Zająca, który na pozycji bramkarza wolałby wystawiać perspektywicznego Xaviera Dziekońskiego. Tym samym utrzymywanie 35-latka, który skazany byłby na ławkę rezerwowych, stałoby się nierentowne.

Jagiellonia Białystok wydała specjalny komunikat w sprawie Pavelsa Steinborsa, w którym zdementowała medialna doniesienia.

Nawiązując do pojawiających się medialnych pogłosek o rzekomym odejściu z klubu bramkarza Jagiellonii – Pavelsa Steinborsa, chcielibyśmy stanowczo zdementować te informacje. Łotewskiego golkipera wiąże umowa z naszym klubem i nie ma tematu jego odejścia. Pavels aktualnie rozpoczął z drużyną przygotowania do wiosennej części sezonu PKO Ekstraklasy, a w najbliższą niedzielę (10.01) uda się z zespołem na zgrupowanie do tureckiego Belek – czytamy na stronie jagiellonia.pl

Łotysz do zespołu “Dumy Podlasia” dołączył latem z Arki Gdynia. Do tej pory rozegrał w jej barwach dwanaście spotkań, w których wpuścił osiem bramek. W jednym meczu zachował czyste konto. Kontrakt Steinborsa z klubem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *