Liga Narodów: Malta górą. Remis w Serravalle

W sobotnie popołudnie rozegrano dwa mecze dywizji D Ligi Narodów UEFA. Reprezentacja Malty wygrała z Andorą (3:1), a San Marino zremisowało z Gibraltarem (0:0).

W pierwszym dzisiejszym meczu grupy D1 dywizji D reprezentacja Malty pokonała na własnym stadionie Andorę 3:1. Sobotni mecz lepiej rozpoczął zespół gości, który w 3. minucie za sprawą Marca Rebesa wyszedł na prowadzenie. Przełomowy dla losów meczu okazał się pierwszy kwadrans drugiej połowy. Najpierw w 55. minucie bramkę samobójczą zdobył Emil Garcia, a trzy minuty później kolejnego gola dla Malty zdobył Jurgen Degabriele. W doliczonym czasie gry trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Shaun Dimech, wykorzystując doskonałe podanie Jake’a Grecha.